Povstání strojů (2006) (TV film)

strojovna kapitánovi: No řeknu vám, Jime, tak nějak mi přišlo, že ti roboti jsou spíš pěkní kchokoti, vojáci zase vymaštění čchuráci a efekty spíš defekty. Ani toho smíchu moc nebylo, takže tady máte, Jime, dvě hvězdy a víc ani hovno.

Šarlotina pavučinka (2006)

Viděl jsem jen asi minutu a zrovna tam byl nějaký pavouk s ksichtem a říkal, že se modlí před jídlem, protože se to má. To mi úplně stačí.

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997)

Jako jeden z těch horších Wynorskiho akčňáků (=dementní sračka). Jenomže tohle není Jim (Beam) a o to je to horší. Janu de Bontovi by měli najet parníkem přímo mezi půlky.

Max Payne (2008)

Navzdory nepřízni stále jsem věřil a čekal pořádný nátěr, ale ouha, nakonec je ta předpona dočista jiná. A za co že ta hvězda? Za to, že jsem se (už zase) vrátil ke hře. A je to nátěr. Pain to the MAX. Max Payne.

Jumper (2008) odpad!

Eh! Co je to za sajrajt?! Rozmázlo se mi to po stehnech! Teď už nezbývá, než skočit téhle plesnivé herce na hřbet a pádit rovnou cestou do pekla. Čerte, jsi tam? A vy, Žumpeři?

Evilenko (2004)

Tohle není Čikatilo! -Je to Čikatilo! Je to! -A kde je tady kalcium?!

Hráči (1998)

Špatná společnost a karban, miloslečno, karban! Pošilháváním do cizích karet při chatrném osvětlení přišel jsem o zrak!

Mrtvý vesmír (2008)

Takový milý malý kreslený sci-fi horůrek.

Oko dravce (2008) odpad!

Já teda nemám problém dát tomu nulu, protože takovou demenci jsem už dlouho neviděl. Všemocný počítač (skoro jako bůh), který se urazí a postaví si hlavu jak malý fracek? Se slovy "však já vám ještě ukážu, co to znamená" splachuju tohle hovno do kanálu a odcházím jako vítěz nejen morální.

Good Taste Made Bad Taste (1988)

Jak Peter Jackson nadělá za málo peněz hodně muziky a ještě vás nadobro přesvědčí o tom, že je to vážně filmový maniak a cvok.