Navštívenka (1967) (TV film)

Nabízí se srovnání se Slzami, které svět nevidí s panem Werichem. Nevidět je, bych byla možná z Navštívenky více nadšená.

Dvojník (1967)

Určitě se mi nestalo, že bych napětím nedýchala, přeci jen léty zpracování i zápletka vyčpěla. Průměrné a hlavně průhledné špionážní drama, s příjemným sympaťákem Yul Brynnerem.

Ecce Constantia (1992) (TV film)

Jak pana Kohouta nemusím, tak toto se opravdu povedlo. Zajímavé a působivé zpracování, podpořené skvělými hereckými výkony. Je docela škoda, že tuto inscenaci vidělo tak málo lidí. Doporučuji

Bohatství slečny Kronkiové (1997) (TV film)

Sice typická ,,Zelenkovina" s jeho favoritkou v hlavní roli, ale nosné pravdivé téma pobaví. Lump zůstane lumpem, poctivec je vlastně naivní trouba a každý jeho dobrý skutek, má být po zásluze potrestán. Vše podpořeno pěknými hereckými výkony.

Bakaláři - Koupelna (1987) (epizoda)

Velmi snadno se zapomene v jakém Absurdistánu jsme žili. Tohle se Ostravakum povedlo.

Bakaláři - Herečka (1981) (epizoda)

,, Bylo to dobré, takové teplé" - excelentní Nárožný.

Lupa je tlustý sklo (1984) (TV film)

Socialistický kolektiv utužuje charakter rozmazleného fracka , ty brďo a ta píseň na závěr - to je fakt úlet.

Dům na inzerát (1981) (TV film)

Dříve než komedie - životní ponaučení o zaslepenosti matek vůči dětem. Nehodnotím zpracování, které taky nebylo špatné, ale motiv, který je bohužel pravdivý. Pouze nevěřím závěrečné omluvě, to se nestává.

Babička se zbláznila (1982) (TV film)

Ve 106 minutě jsem se konečně pousmála. Galatíková vyrazila do nočního velkoměsta v příšerným ohozu, ale hlavně se stejným účesem co měl po celou dobu na kebuli Čenský. Jinak mi jí bylo líto a to jako babičky (s takovejma fakanama ), tak jako herečky (s takovýma přehrávajícíma dřevama). Docela běs-děs.

Zlý dům (1971) (TV film)

Když víte po deseti minutách detektivky, kdo je pachatel tak to celkem otráví. Ladislav Pešek a spol dobré výkony, jinak smutný příběh bez šťávičky.