Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

môže mi niekto vysvetliť PRECO je tento upotený film v prvej desiatke?celý film som sa potil s porotou..henry ich pekne prechcal.

Americká kletba (2005)

duch svetuškársky sposobil smrť?no to je uplne jasné,že spôsobil vredy na mojom žaludku akurát))..bože už si pripadám ako divák televízie narkoza .klamú nás do kxchtu

Pasažéři (2016)

slušné ked si odmyslim ten sajrajtoš čo tam žral rok v kuse..ten android leštič obecný ho podrazil surovo........pako twilightové

Psycho 3 (1986)

no ono by to nebolo až také zlé keby tam nešaškoval g-čkový trouba jef fahey...tento (ne)herec ma uplne odrovnáva svojou hereckou nemohúcnosťou

Černé ovce (2006) odpad!

no tak toto nemusim ani komentátorovať...ovečkin malkin a plno kktín:)

Experiment Belko (2016)

voleeee ešte zopár takýchto sprostostí a žena sa so mnou rozvedie asi.neviem naozaj prečo som to pozeral do konca.podla poslednej klapky to bude mať asi viac častí ako piatok trinásteho:!!

Ztracené město Z (2016)

no musim konštatovať......že som sa nudil ako v rade pri plnej pokladni v bille..ťahalo sa to strašne už som myslel važne že to ani nedám..sklamanýýýýýýýýýýýýýý

Místo u moře (2016)

affleck ?oscar?hodnotenie? no videl som aj lepšie driš+akoviny od flecka:(

Lék na život (2016) odpad!

ach bože:(premrhať nedelný večer 145 minutovej bláboloviny...

Chatrč (2017)

5 hviezdičiek dávam málokedy..velmi emotívny prolog o tom ako by sme s mali správať voči sebe a ostatným okolo nás. určite si tento skvost pozriem ešte vela krát v živote..