Za borovicovým hájem (2012)

Co tím chtěl básník říci? Bohužel pro mě zklamání, doufal jsem v něco na způsob Drive, ale to se nedostavilo. Přišlo mi to jako slepenec tří příběhů: taťka lupič, taťka zabiják a nakonec synové.. První třetina s R.Goslingem parádní, jako další filmy kde hraje, pak ale druhá třeti s B.Cooperem a celé se to nějak začíná zasekávat no a pak přijdou na řadu synové a "velké" finále a už je jisté,že není o čem mluvit..Zdlouhavé jak nikdy a tak jsem se těšil aspoň na super soundtrack,ale to jsou tak max dvě skladby. Nee, todle není ono..

MovieZone Live! (2010) (pořad)

Rád sleduju co 14 dní tenhle pořad a stále máte o čem kecat :) Baví te.

Mocný vládce Oz (2013)

Zábavná pohádka pro ty nejmenší. Spíš měl Sam Raimi zůstat u Spidermana nebo hororu. Zelá země Oz efektně barevná, "živá", bavil mě opičák s bručounem, toť vše.. Možná i zbytečně dvouhodinové a zvraty jasné už do předu. Asi ani nelituji, že jsem za to v kině nevyplázl 120kč. Snad by možná bylo mnohem lepší, kdyby celý tenhle film byl animák s více vtipem, pak věřím, že by to za to stálo. Zlatá Alenka v říši divů. 6/10

Rychle a zběsile 6 (2013)

Rychlejší a zběsilejší, snad jinak to být ani nemohlo. Justin Lin opět naservíroval akční nářez, kterej si nedělá starosti se zákonama fyziky a má rád asi komiksový hrdiny :) Cca 3/4 filmu super podívaná, kde o rychlost a akci nebyla nouze, poté ale scéna s tankem a Benzin jako Superman, nesmál jsem se jen já, ale celé kino, poté finále s letadlem, to není potřeba komentovat, snad jen, že jsem nečekal že existuje runway dlouhá 40km :D A možná by to chtělo doladit ty rozbitý držky při těch bitkách.. Ale dost posměšků, tohle prostě za to kino stojí. Akce, výbuchy, plešouni co se řežou s hranou z wrestlingu, krásný ženya káry i bezva soundtrack. Musím i pochválit ten začátek filmu sestříhán ze všech ostatních dílů a ten konec, SPOILER kde se fakt parádně uvedl Statham, za to palec hore. Konečně byl i řádný závod a super prostředí Londýna. Mě stejně ale nejvíc bavil ten černoch s hroším čelem :D Co hláškoval a furt měl nějaký vtípky po ruce, super!! Prostě zase o stupeň větší,lepší a nelogický než předchozí díl, ale když víte, že tohle bude úlet, tak si to náramně užijete. Já 7/10 a 8 si nechávám pro další díl, protože jsem zvědav co budou ničit v dalším díle, dostanou se do vesmíru?demolice mrakodrapu? no jsem zvědav.. Kobra 11 nemá šanci! :D

Mama (2013)

Byla jednou taková milá, krásná maminka, která se starala o dvě malé sestry 5 let v opuštěné chajdě vlese. Avšak štěstí jim nepřálo a hodný strejda je našel a adoptoval. S tím však "kouzelná" mama nesouhlasila a dělala trošku binec v domě strejdy. A vše skončilo docela i nečekaně, myslel jsem že bude happy end, i když on vlastně aji tak trochu byl. Rozhodně vydařený horror a lekavé záběry, do kina bych na to sice nešel, ale rád jsem to viděl. Určitě stojí za shlédnutí, nejen pro rodiče s dětmi :D 7/10

Jedna mezi oči (2012)

Řekl bych, že klasickej Stalloneho akční kousek. Střílí se, mlátí se, porušuje se zákon, se*e se na poldy a vše se zakončí řádnou bitkou se sekerama. Jen hodně otravná až se mi chtělo brečet byla postava toho čínskýho poldy, pokažde když něco řekl, tak to teda stálo za to.. Jinak pro Momoa si myslím dobrá role a měl by v takových filmech pokračovat no a Sly ještě nepatří do starýho železa a už se těším na jeho další filmy. 6/10

Arrow (2012) (seriál)

1.řada: Super seriálové překvapení v podání Green Arrowa zasazen do dneška, takový mix Batmana a Robina Hooda :) První série se kompletně povedla, super rozjezd a velkolepé finále, hl. hrdina není naivní ani blbej jako jako ten "frajírek" ze Smallville, dá se i dívat na ty herečky :) Občas sice některé dialogy trošec "lol", ale každá akce se šípy to hravě zachrání. Ty skoky na ten pustý ostrov taky bezva a nijak nenarušovaly děj ve městě. Snad se tak i povede druhá série. 8/10. 2.řada: Laťka byla hodně vysoko, ale byla pokořena! Opět jako v minulé sérii, divný eskapády a dialogy byly, ale zvraty a našlapaná akce to hravě vyrovnali. I když pár mdlých dílů bylo, ale jako celek to fungovalo na jedničku. A třídilné finále opravdu HELL YEAH!!! Díl od dílu se to stupňovalo, až to byl nátěr jak se patří. Slade Wilson aka Deathstroke kápo záporák! A těším se na nevyzpytatelné Merlinovce... :) 9/10

Indie Game: The Movie (2012)

Jelikož jsem hráč, zajímal mě tedy tento dokument, protože jsem neměl ani páru jak se vyvíjí tyhle nezávislé hry. Pohled na tvorbu Super meat Boye, FEZu, Braidu a život jejich tvůrců. Vtipné, ale i zarážející. Nedokážu ani popsat jakou jsem měl radost z konečného hodnocení a prodejů Meat Boye :) Pro hráče určitě povinnost vidět. Jinak už jsem i tydle hry hrál a SUPER! :) 8/10

Vedlejší účinky (2013)

Hodně povedený kousek od začátku do konce. Velice propracovanej a do detailu vytvořenej příběh, že ani na začátku filmu jsem si nedokázal představit jakým směrem a hlavně jak to celé zkončí. Není chvilka bez nějakého toho zvratu a napětí, ještě když v pozadí je super hudební doprovod. Všechny hlavní postavy zahrály na jedničku. S psychiatrem si není radno zahrávat :D Víc takových kousků!! 9/10

Star Trek (2009)

Vynikající znovunakopnutí Enterprise. Viděno po druhé a po roce jsem si to zase užíval. Vytvoření a seznámení s "novými" postavami na výbornou, bavil jsem se. Příběh jel jako hodinky, do toho správně šoupnutý vtipný hlášky, není co dodat. Efekty a vizuál jednoduše epic. Abrams je borec :) Už se těším, jak pujdu na příchod Temnoty do kina. A doufám, že tohle nebude jen trilogie.. 9/10