Léto All Exclusive (2015)

Podle hodnocení jsem počítal zhruba s průměrnou komedii, ale na hodnocení tady nedejte! Tohle byla naprostá pecka, která se může kadencí hlášek rovnat s legendárním Drž hubu. Neskutečně příjemné překvapení, skvělé vybraní herci, super francouzské prdelky a skvělý Christian Clavier. Jen díky němu jsem na tento film narazil, takže díky a posílám 5 hvězd. Pokud máte depresi, splín, cokoliv, tak tohle vás na určitou dobu z depky určitě vytáhne. :)

Lajna (2017) (seriál)

Ze začátku jsem z toho byl dost rozpačitý. Těch vulgarismů tam bylo zbytečně moc. Postupně se tam ale začal probouzet i nějaký scénář, který byl vtipně a trefně napsaný. Narážek na náš hokej je tam přehršel. Fanoušky to určitě pobaví. CHvíli jsem přemýšlel, že dám jen 3 hvězdy, ale nakonec to ten Langmajer vytáhl ještě o jednu hvězdu líp. Nicméně drobná pachuť toho, že to mohlo být o kus lepší, zůstává... 70%

Anihilace (2018)

První půle občas zaskřípala nudou, ale ta druhá ve spojení s neuvěřitelnou hudbou, mě dostala do stavu, kdy jsem jen zíral jak puk a užíval si každý záběr kamery. Momentálně po shlédnutí se mi asi začala rozpadat DNA, páč nevím vůbec, co na to říct. Nápad boží, herci super, mohlo to být o pár minut kratší. Pár flashbacků bylo naprosto k ničemu, ale jako celkový efekt je pozoruhodný a velmi bych ocenil pokračování, ve kterém Natálka sama jen svým dotykem začne spouštět nevratné genetické změny na celé planetě. 80%

Jigsaw (2017)

Saw série pro mě skončila po 2. dílu, který byl ještě docela logický, ale hlavně měl dobré postavy a byl napínavý jak sviňa. Tohle je jen další přeplácané, nesmyslné, předimenzované a celkově trapné pokračování jednoho kultu, který si mě kdysi získal. Vlastně ani nevím, proč dávám 1 hvězdičku...možná ze sentimentu...nevím...

Teorie všeho (2014)

Životopisný film, který je svým obsahem a uctěním (dnes už památky) Stephena Howkinga určitě chválihodný. Nicméně mě nebavil a vadilo mi, že film plave po povrchu a ještě navíc ignoruje stárnutí - všichni vypadají furt mladě. Obsahově podobná Čistá duše je milionkrát zajímavější a působivější. Docela mě to zklamalo musím říct. :(

Tvář vody (2017)

Nádherně natočený a melancholicky podbarvený film o mezidruhové lásce, který má jednu velkou vadu na kráse, a to fakt, že na něm není nic, co by člověk chtěl vidět znovu. Myslím si, že Oskar za nejlepší film měl doputovat k Třem bilboardům. 60%

Rande naslepo (2017)

Příjemný film s kapkou dramatu i komedie, ale hlavně se super postavami a docela originálním námětem. Není to na maximum, ale líbilo se :)))) 70%

Coco (2017)

Moc fajn animák. Nevím, jestli je lepší než jiné hitovky, ale určitě je dostatečně zajímavý a zábavný na to, aby dokázal zaujmout děti i dospělé. Jediné, co mě ještě bude zajímat, jak se povede dabing (a nebude to vzhledem k mnoha písním jednoduché). Takže poslední hvězdu si ponechám do doby, než to uslyším nadabované. Přece jenom animáky v originále zrovna nevyhledávám - už jen z toho důvodu, že je budu chtít pustit někdy svým dětem.

Božská Florence (2016)

Byl jsem trochu skeptický, bál jsem se, že to bude nuda, ale nakonec mi Božská Florence - film podle skutečné události - docela sedla a nebude mi vadit si ji někdy pustit znovu. Trojúhleník Streep + Grant + BBT Helberg nemají chybu. 70%

Z Paříže do Paříže (2017)

Úžasný film o dvou chlapcích, kteří pržívají většinu druhé světové války na cestách do svobodných zón či v úkrytech před nacisty. Film je natočený citlivě a decentně tak, že může být pouštěn i na školách a může myslím zaujmout nejen dospěláky, ale i mládež. Moc se mi to líbilo a frantíkům posílám za odměnu 5 hvězd.