Mary a Max (2009)

Tento film Vás chytne za srdce a už nepustí. Chvíli Vás u něho zahřeje a pak ho vezme a rozplácne ho o stěnu, následně ho slepí aby ho mohl vzápětí rozšlapat a někde mezí tím Vám bude bušit jako o život... K tomu všemu si přičtěte "nádhernou" animaci a vyjde Vám skoro Mary a Max. Říkám skoro, protože každý z nás bude ten film cítit trochu jinak a nejde zcela popsat. Co se týče mě, já měl na tváři takový blažený úsměv, občas jsem se od srdce zasmál, ale většinou hlavní hrdiny upřímně litoval jak si s nimi život zahrává. (Komentář z října 2009).

Vůně ženy (1992)

Krásný to film... Al Pacino je prostě třída... a nevím co víc bych řekl :o) Snad jen že Philip Seymour Hoffman vypadal a vlastně i byl mladý a za těch 17 let příšerně zestárl. Ale to asi všichni :o) Jo a pak ta Ferrari... radost pohledět. (Komentář z října 2009).

Předtucha (2007)

Odpočinkový nekomediální film. Byl jsem docela zmaten, ale nakonec jsem to pochopil. Raději jsem se ale nezamýšlel nad smyslem tohoto filmu ani nad časovými paradoxy. To by pak film ztratil na působivosti. (Komentář z října 2009).

Válka a. s. (2008)

Na zabití odpoledne dobrý. Ani už vlastně nevím o co tam šlo. (Komentář ze října 2009).

Buď v klidu (2005)

Sqfjělá komedie :o) Plno známých tváří a teprve včera, když jsem film viděl podruhé, mi došlo, že Umu Thurman a Johna Travoltu jsem spolu viděl pohromadě už v Pulp Fiction. (Komentář ze října 2009).

10 položek a méně (2006)

Ani druhé shlédnutí tohoto filmu nebylo bohužel 100%-ní. Asi se budu muset kouknout někdy zase, protože to co jsem viděl, se mi hodně líbilo. (Komentář ze října 2009).

V Bruggách (2008)

Super jedinečný film. Párkrát jsem byl v šoku, ale vícekrát jsem se od srdce zasmál. Opravdu tragokomické situace se odehrávali ve filmu. (Komentář ze října 2009).

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Luxusní filmeček!!! Nechápu kde Tarantino chodí na ty dialogy. Ať chcete nebo ne, musíte hltat každé slovo. A ty "autové" scény? Luxusní jak originální Rolexky ;oP (Komentář ze října 2009).

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Ze začátku mě to moc nebralo, ale když se to konečně rozjelo, stálo to rozhodně za to. Byl jsem taky hodně znechucen, ale za pár desítek minut jsem si na to zvykl. Robert opět zabodoval!!! (Komentář ze října 2009).

Monstrum (2008)

TY!!! VOLE!!! Takhle v prdeli jsem byl poprvé před deseti lety, když jsem viděl Záhadu Blair Witch. Zkoukl jsem jí tenkrát asi 10x během víkendu. Byl jsem ale hodně "naštván", když jsem zjistil co znamená slovo "fiktivní". Nicméně o tomhle filmu jsem to věděl hned od začátku, ale i tak jsem seděl s otevřenou pusou, skoro jsem nedýchal a div jsem nerozmačkal křeslo. Tleskám, atmosféra byla vynikající a efekty... no jak jinak než skvělé. No dnes už jinak asi ani nejde ;oD A ta hudba v titulcích, taky extra. Ještě teď mi je... tak nějak divně. Úplně mě fascinují a vzrušují filmy jako je Godzilla, Armageddon, Den poté, Drtivý dopad a podobně. Mám rád prostě sci-fi a katastrofické filmy a už se nesmírně těším na film 2012!!! (Komentář ze října 2009).