Avatar (2009)

Tak k tomuto dílu bylo řečeno snad už vše tudíž nemám absolutní potřebu více dodávat prostě nový rozměr přináší revoluci do našich kin!

Lucky Louie (2006) (seriál)

Luckyho jsem si hned po prvním díle zamiloval!Tenhle styl humoru je přesně to co mám fakt rád!

2Bobule (2009)

2 Bobule maximálně za 2...nic nového nepřináší jen prosté pokračování s občasnými tendencemi se zasmát.

Zlomené květiny (2005)

Opět skvělý Jim Jarmusch co více dodat zde jsou slova zbytečná!

Barbar (2009)

Jeden z nejsyrovějších filmů vůbec...s tendencí ztrácet se v ději ovšem jako filmové umění jsem si ho užil sekundu od sekundy..nevím,ale dýchlo to na mě nějakým slovy nepopsatelným dojmem a mám tendenci už teď se k tomuto snímku vracet a možná o něco později objevím i jeho větší kvality.Ale bahno maso a krev z tohoto filmu přímo "voní".

Cesta (2009)

Překrásně natočený postapokalyptický film o putování otce a syna.Film o přátelství pevném poutu,člověčenství a o přežití dýchá velice ponurou a smutnou atmosférou,která je skvěle skloubena s výtečnou hudbou.Jsem velice spokojen s kamerovými filtry,který vdechli filmu ještě větší požitek ze světa který sledujeme na pozadí...opravdu skvělé dílo.

Souboj Titánů (2010)

Jakýsi remake neremake...3D mi nepřišlo zrovna 3D ale když zapomenu na původní výborný film tak jsem celkem dobře nový titány přijel..upravený příběh mě nijak nevykolejil,ale čekal jsem o trochu více.Ovšem jako vzpomínka na dětství v novém kabátě to byla příjemná.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Nadstandartní herecké obsazení v celkem tuctovém komiksovém filmovém přepisu,který mě ovšem svým způsobem bavil ovšem nic nového nepřinesl.