Chůva (1990)

Dobrý počin s pěknou atmosférou a příběhem... Herecká práce taky dobře odvedena. Jsem spokojen film se líbil! 75%

Zbraň (1990)

Zajímavý nápad, poutavý začátek, ale postupně film upadá v jeden velký blábol... ztvárnění neni špatné hudba taky kvalitní, ale dialogy silně váznou.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Povedený návrat série... tento díl není přehnaný a díky všem účastníkům si filmek užijeme na plno. Návrat ke starým vtípkům v tomto případě zafungoval!

Dětská hra (1988)

Parádní filmek se supr atmosférou... viděl jsem ho nedávno asi po 14 letech od prvního shlédnutí a nato jak je filmek starý tak je pořád stejně dobrý jako dřív... 85%

Krváček (1990)

Příběh nulový zato ztvárnění krvavých scén je dokonalé... herci taky o ničem, hudba ucházející. Na jednorázovou koukačku se to dá finální hodnocení 40%

Noční anděl (1990)

Pvních 30 minut je film na vypnutí a zahození do virtuálního koše... poté se napětí stupňuje a stává se celkem přijatelným béčkem. Jen jsem měl tu smůlu že jsem film viděl s otřesným českým dabingem... 40%

Pronásledovatelé 2 (1990)

Druhý díl je parodií na díl první! Hvězdička za scénu s letícím psem a pár vtipných scén...

Půlnoční jízda (1990)

Průměrný filmek s dobrou atmosférou. Kdo ale tento filmek vyzdvihl tak je "psychopat" Mark Hamill zahrál tuto roli parádně. Díky němu jsem dal o hvězdu více... Určitě doporučuji film je koukatelný.

Živá pochodeň (1990) odpad!

Totální nesmysl! Herec v hlavní roli spíše nepříjemný než působivý... Námět neni až tak špatný ale zpracování a dialogy jsou hrůza. Nedoporučuji!

Démoni (1990)

Slabé herecké výkony, příběh taky nedoladěný. Hvězdičku dávám za hudbu a pár příležitostních scén.