Pan Nikdo (2009)

Prislo mi to, ze sa snazia natocit vsevedny film o vsetkom a nakoniec vznikla taka patlanina hocicoho a zaroven nicoho.

Senna (2010)

Vruuum, vruuum. "Nemam ta rad". "Ani ja teba". Bum. Konec.

Sedmá pečeť (1957)

Cakal som ovela viac. Predovsetkym som cakal zaujimave rozhovory, ale nedockal som sa ich do konca.

Blade: Trinity (2004)

Okey, cierny upir co tam striela ostatnych upirov, to je taka oddychovka. Ale ked tam beha latexova tava s lukom a nejaky dezko s pistolami, uz je to trosku trapne.

Temný úsvit (2006)

Ta posledna scena. Ach moj boze, jak sa taketo nieco vobec este moze natacat.

Serpico (1973)

Spravny policajt proti vsetkym, kvoli jeho spravedlnosti sa mu vsetko poserie, pravdaze aj manzelstvo, nakoniec vyhra. OU YEA.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Som kreten, pretoze stale dufam ze dobre ohodnoteny film je dobry. Akcna kokotina jak kazda. V prvej sekunde kazdemu s IQ presahujucim 40 musi byt jasne jak cely film bude prebiehat do detailu.

Match Point - Hra osudu (2005)

Za prve, strasny dabing. Lutujem ze som bol lenivy citat titulky. Nieco ostrasne. Okrem toho prva polovica filmu mi pripomina porno. Stretnu sa typci, za 2 minuty su kamosi, za 5 uz pozna celu jeho rodinu a za 10 mu potrtka sestru aj snubenicu. A v druhej nadrzany typek vystriela pol panelaku kvoli jednej pletke. Este tam stihli strcit pat minut vysetrovania, kde je klasicky "sentinel" policajt a nakoniec ho nechytia. Fail. /movie