Cizinec (2010)

Ale no tak... Člověk se občas potřebuje pobavit, zajet si do Benátek, vidět roztomilého Deppíka po boku až moc seme Angie, aby se odreagoval od tohoto pochmurného světa. Nemám důvod dávat menší hodnocení, u filmu jsme se ani trochu nenudila a co víc! Byly momenty, kdy jsem chytala záchvaty smíchu, zvlášť u amerického urážení američanů.

Život v jednom dni (2011)

Člověk si hned začne víc vážit toho co má. Skvělý dokument o dni, který byl v mnoha ohledech stejný jako každý jiný, jen konečně někoho napadlo vzít do ruky kameru a natočit ho. Jen mě mrzí, že z Evropy bylo tak málo záběrů, přičemž velká část byla z Love Parade...

Příběh rytíře (2001)

Nezapomenutelnej film a s ním Heath s krásným úsměvem nad kterým by člověk roztál. Nemluvě o opravdu nesedící hudbě, která prostě dostávala

Iluzionista (2006)

Líbila se mi ta atmosféra a jak to bylo natočený, líbil se mi ten pořád stejně kůl výraz Nortona, ale zbytek... konec už skřípal mezi zuby.

Hetalia - Axis Powers (2009) (série)

A zrodila se další šílenost z rukou japončíka, který se nejspíš hodně nudil v hodinách dějepisu. A protože měl starou dějepisářku, nemohl si ji představovat nahou, a tím pádem musel fantazírovat trochu jiným způsobem... Hetalia je tak úžasná stejně jako.. no snad i jako samotná Amerika! Jen škoda, že se z toho stává až moc komerční záležitost..

V Bruggách (2008)

V životě chci navštívit spoustu míst: Chci se procházet Central Parkem, chci projet Nový Zéland křížem krážem, chci vidět Tokyo z ptačí perspektivy a taky - Chci do těch zasranejch Brugg!

Most do země Terabithia (2007)

Takhle to vypadá, že každý film v mé topce mě musí nutně na konci rozbrečet... jenže tohel bylo opravdu krásný! Srdcovka s okouzlující Zooey Deschanel a fascinujícím fantasy světem. Však kdo by nechtěl mít za domem tak záhadný les? :))

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Hru jsem nikdy nehrála, o ději FF7 jsem nikdy předtím neslyšela, a přesto na mě tento film udělal obrovský dojem. Krásná vizuální práce, nikdy předtím jsem neviděla tak reálnou, přirozenou animaci. A klobouk dolů před japončíky za originální příběh a celkem sympatické charaktery (Reno je borec!). Amíci by si z nich občas měli vzít příklad, hodit ego na věšák a vzít si nějakou jejich radu k srdci...

Hanebný pancharti (2009)

Takže co to tu dnes máme? Apačové v čele s Pittem zabíjejí nácky, nasraná francouzska vrací úder, a geniální Lovec židů s posláním v dávno okupované Francii. Tomu říkám nářez!

Sociální síť (2010)

Wohou! Skvěle napsané dialogy plus skvělá hudba, dělá tenhle film ojedinělím a stejně jako Facebook se určitě vryje do podvědomí lidí. A Jesse Eisenberg sakra válí, žádný génius mi nepřipadal takhle sympatický :)