Hon na čarodějnice (2011)

Tak takhle hrozně natočenou chujovinou jsem dlouho neviděla.

Sherlock (2010) (seriál)

Po první sérii nemám slov. Dokonalost. Jsem zamilovaná.

Castle na zabití (2009) (seriál)

Po třetím dílu, zhledávám tenhle seriál né moc nápaditým, ale dobře natočeným, s opravdu hezkým hlavním představitelem.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Tohle je naprosto šílené, po třech dílech, jen čekám, kdy se tam zase objeví ten "latexák" z kterýho mám fakt respekt. Čekám něco ve stylu Rosemary má děťáko, což nemám moc ráda. Ale je to výborně natočené, nemluvě o hercích

Ospalá díra (1999)

Skvělá temná atmosféra, hudba i herci, to vše pod očividně geniální taktovkou Burtona. 4* za to, že vůbec nebyly vidět city mezi hlavním párem, bylo to tak nějak kýčovitě chladné.

Glee (2009) (seriál)

Po první sérii nadšeně spouštím druhou.

Zkažená úča (2011)

Pěkný průměr, ale stejně tu blondsku nemám ráda.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Až na ten konec, který nemusel probíhat před cleou školou, se mi to moc líbilo :) takový konce prostě amíkům neodpustím

Dvě na jednoho (2002)

Milé překvapení, konec se, jak jinak, dal očekávat, ale jako romantická komedie na večer to stačilo. A Milla má vskutku krásný úsměv :)

Kmotr (1972)

Ne, nedám plný počet hvězdiček, jen proto, že je to "Ten velkej Kmotr" od Coppoli, fakt ne... bylo to nudný, dlouhý, jediná dobrá scéna je s hlavou koně v posteli, to je asi jediné, na co bych se podívala znovu, ale jinak to bylo sakra nudný, nemluvě o dalších dílech. Už nikdy!