Spider-Man 3 (2007)

Prostě... Pan Písek nebyla dobrá volba.

Skladiště 13 (2009) (seriál)

H.G. Wells je ženská. Pecka! A třetí řada ozářená super gayem, bingo!

Prometheus (2012)

Nechutnosti, na kterých je založen každý Vetřelec beru, ale to těhotenství a chbotničky? (Lálilá, nechci to co je ve mě, lehce jim uteču, sama si udělám císařský řez, a nakonec s rozjebanými vnitřnostmi plnými slizu z chobotnice, protančím do konce filmu a frrr na další planety o kterých nemám ponětí) Proboha!

Iron Man 2 (2010)

Tak to bylo tak špatné, jak to jen šlo

Vražedný aerobic (1986)

Ozvěny otrlého diváka v Uherském Hradišti. Se skvělým "dabingem" a parádní rozcvičkou

Hunger Games (2012)

Och bože! Zkousnu nějak ty herce, to jo, dokonce ta hlavní hrdinka byla celkem v pohodě. Ale tenhle film měl naprosto otřesný scénář, postavy neměly vůbec žádný charakter, absolutně žádný, nepanovala tam naprosto žádná logika. A to nemluvím o té otřesné třepavé kameře, z které mě ještě ted bolí hlava. Jo chápu, že při akci se třese, ale proč na začátku ty scény vypadaly jak úryvky z natáčení??? Navíc při většině bojových scén nebylo poznat, co se tam vlastně děje. Jediný co můžu pochválit je hudba, město, na který mohl být aspon o pět sekund delší záběr, a trailer na Hobbita před začátkem filmu. Ale chci si přečíst knížku, abych zjistila, jestli je to tak zdupané vážně jenom tím filmem.

Skeleton Man (2004) (TV film) odpad!

Poprvé se člověk směje té blbosti. Ale na podruhé je to fakt špatné.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Přesně pro tohle miluju filmy! Přesně kvůli těmhle dvoum neuvěřitelně dokonalým hodinám v mým životě, které mi daly naději, že dobré filmy, scénáře a děčtí herci v dnešní době ještě existují.

Persepolis (2007)

Krásná animace, a opravdu zasrdce beroucí příběh