Láska nebeská (2003)

Krásna britská podívaná s výtečným obsazením - především vyjímečný Bill Nighy se mi velice zamlouval. Scénář velice inteligentní a psaný se srdcem. Love Actually si udržuje po celou dobu příjemnou hřejivou atmosféru - filmu není téměř co vytknout. "So if you love the christmas, come on and let it snow..."

Osudový dotek (2004)

Tak jediné co mě opravdu zamrzelo při sledování tohoto filmu bylo, že jsem ho viděl až nyní. Prvních čtyřicet minut filmu bylo pro mě téměř děsivých, poté jsem na chvíli přestal chápat o čem ten film vlastně je, ale pak se to opět rozjelo a dá se říci, že vše dopadlo jak mělo. Hlavně, že Evan zachránil svou lásku, i když s ní nakonec nemůže být... Tenhle film musím vidět minimálně ještě jednou!

Hříšný tanec 2 (2004)

Nuda, nuda a nuda. Naprosto nesrovnatelné s prvním dílem, na který se jednou za čas rád podívám, ale díl číslo 2 jsem dnes viděl poprvé a doufám, že naposled. Ta jedna hvezdička je za hezký ženský :-)

První rytíř (1995)

Taková hezká "pohádka" s Connerym a Gerem.

Transformers (2007)

Tak tohle mě fakt dostalo! Dlouho jsem odkládal podívaní se na tenhle kousek, ale když se mi do ruky dostalo DVD, tak jsem se nakonec podíval a opravdu nelitoval. Opravdu luxusní efekty - jenom radost pohledět. Trošku film sráží slabší scénář, ale co byste chtěli k tavovýmu trháku vymýšlet. Je to jednoduchý, má to spád, akce každým coulem a navíc - krásná Megan Fox! Jenom mi tam trošku nesedí Shia LaBeouf, ale sám bych nevědel koho tam dát místo něho, takže to je takhle asi správně :-)

Air Force One (1997)

Poměrně solidní film, velice se mi zde líbil Gary Oldman. Ale na víc jak průměr tenhle snímek nemá.

Vratné lahve (2007)

Casting se opravdu povedl. Plejáda velmi atraktivních herců tvoří dohoromady s kvalitním scénářem velice solidní podívanou.

Dr. House (2004) (seriál)

Příběh Gregory House mě baví. Od začátku, a doufám, že až do samotného konce. Skvělý Hugh Laurie je samozřejmě tahounem celého seriálu a stylem, kterým hraje, je až neuvěřitelný.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Tohle můžu sledovat pořád dokola a pravděpodobně nikdy mě to neomrzí. Partička okole Hawkyho Pierce je nesmrtelná. Speciálně pak díly s plukovníkem Flaggem jsou unikátní.