Black Widow (2021)

Úplně zbytečná záležitost. Narychlo zpatlaný příběh, Taskmaster a Red Guardian absolutně nevyužití a feminismus nám tu stříká okny. Škoda.

Avengers: Endgame (2019)

TOP, TOP, TOP! Tohle není prostě jen jeden dobrej film, tohle je vyvrcholení 11 let práce a je to sakra poznat! Teď zpětně nakoukávám předchozí filmy a všude jsou drobný náznaky, který náš připravujou na tenhle nátěr. Dlouhodobě promyšlená věc si teď sklidí svoji odměnu :)

Avengers: Infinity War (2018)

Viděno 2x a už je to prostě moc přeplácaný, zmatený a co mě nejvíc mrzí, tak je Tony a všechno kolem něj co je najednou hrozně CGI, místo tý krásný mechaniky, kterou nám vždycky Iron Man ukazoval.....pořád mám z pár scén husinu, ale jinak z toho filmu spíš dostávám deprese :/.... škoda no

Runaways - Season 1 (2017) (série)

1. řada: Strašně dementní scénář, který podrtrhují špatní herci, obzlášť hezounek Chase.... ať je to buď primitivní zábava nebo seriózní drama, ale dohromady to nefunguje :/

Mrakodrap (2018)

Jednohubka, která se snaží tvářit epicky, až smrtelně vážně, ale zároveň si ze sebe dělá prdel na každym rohu. Jestli se na tohle mají dneska koukat děcka místo Die hard, tak to potěž pánbůh :/

Děsivé dědictví (2018)

Docela nářez 😀 hlavně se mi líbilo že upravili ten xicht třináctiletý holčiny s trojkama kozama hned na začátku 😀 Klidně bych se ale nezlobil kdyby se vysrali na nějaký satanisty a pojali by to jako psycho o tom jak se vyrovnávají se ztrátou a místo satanistů bych tam procpal psychickou poruchu. JInak kamera, zvuk a celková atmosféra je top!

Dunkerk (2017)

Řemeslně pěkně zpracované a nápad s dějovými linkami byl zajímavý, ale od ověřené kombinace Nolan - Zimmer bych čekal víc. Hodina a půl je na Nolana hrozně málo, ale tady mi přišlo že koukám na jakousi nastavovanou kaši, která neví o čem pořádně vyprávět a snaží se vyčarovat drama z ničeho.

Black Panther (2018)

První polovina TOP, zvlášť Korea s Andym Serkisem a představovačkou nových technologií, bohužel od půlky jde vše pryč na úkor akce a už to začíná skřípat. Diplo: Forest Whitaker

Transformers: Poslední rytíř (2017) odpad!

Předchozí díly jsem měl rád, dokonce i nenáviděnou čtyřku, která se mi dost líbila, ale tohle je prostě totální píčovina bez kouska rozumu. Pěknej vizuál už dneska nehodnotím, bez toho už se nedá v Hollywoodu prorazit a zbytek je prostě hnus. Poprvé jsem si v během filmu otevřel texťák a začal jsem si psát poznámky ohledně těch velkých chyb, které tu jsou....mám tu dvě A4 a to jsem s tím začal až v polovině filmu....Míšo vyser se na to, nebo nám dej něco novýho....tohle vypadá jako když malej kluk dostanej milionovej budget a může si nechat zpracovat hezký CGI dvou autíček který o sebe třískaj....

Wonder Woman (2017)

A DC u mě stále propadá... Jaká škoda. Na Gal jsem se těšil a Wonder Woman bych jí i sežral, ale tomu filmu zase něco chybí. Dostaneme dvě lepší akční scény a zbytek se jen kecají nesmysly, nabírá se tým, který je úplně k ničemu a na závěr opět digitální bitka, která je prostě o ničem. Nejvíc chválím soundtrack, který v akčních sekvencích šlape, ale ten film je prostě celkově o ničem.