• Telenovela

Temný rytíř povstal (2012)

Nolan vypl? Příliš mnoho chvály po 2. díle? Až moc velké očekávání? Ztvárnění Catwoman? ... Nevím, ale toto je pro mě největším filmovém zklamání letošního roku. Scená v letadle = první * , na další si nemůžu vzpomenout , špatné když jsem to viděl včera :o) - HROZNĚ NADHODNOCENÝ FILM

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012) odpad!

Takhle nevděčně vůči divákovi ukončit, tak výbornou serii animovaných filmů jsem opravdu nečekal. Děj je vleklý, nudný a bohužel jen pár ( na prsech jedné ruky bych je spočítal ) povedených gegů. 3D formát vůbec nechápu k čemu, když ve filmu byly snad 4 scény, kde si s tímto efektem tvůrci vyhráli.

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

První serii jsem sledoval, druhou po očku, třetí jsem dokázal ignorovat úplně, ale význam vysílání 4 série mi není vůbec jasný a můj názor je že to prostě zbytečně zabírá hlavní vysílací čas... odpad pro jistotu, aby 5 už 100% nebyla :o)

Román pro muže (2010)

No, tak v tomhle filmu mi M.Donutil vážně nesedl.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Perfektní rodinný celovečerní animovaný film... a perfektrní hlášky : Chudák Barbie.... Zabírám si Corvettu :oD

127 hodin (2010)

prostě perfekní. super především rozdělená okna a puštění více videí lepe to vystihovalo náladu a emoce uvězněného.

Králova řeč (2010)

Tak a letí do mého TOPu. Jedno z nejhezčích dramat... dokonalost, lehkost a kameru srovnávám s věznicí ,,Sušenka,, a Forestem. Prostě jsem nadšen... můj osobní tip do měsíce je to v TOP 10 celkově kde by tento film měl rozhodně zůstat. poznámka k české verzi : to je tak těžký najít koktajícího nebo alespoň snaživějšího dubléra? Šílený rozdíl...

Carmencita (1894)

No popravdě jsem čekal že to bude horší (( myslím, že měli koupit větší paměťovou kartu, tohle mohlo být nahrané tak na 16Mb :-D ))

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Tak tenhle film je vážně tím nejlepším co jsem v tomto žánru viděl. Příběh není nudný a pro děti dobře pochopitelný. Herecké výkony kvalitní, ovšem ,,nekřečovité,,. Efekty nádherné. Kostýmy a pohádkové postavy super.... Celý film se mi velmi líbil především proto, že si režisér neměl potřebu nic dokazovat a záporných postav dal ,,reálný počet,, tím se z díla nestal kýč.