Úžasný pan Belmondo (2016)

Za mě o něco slabší než "Belmondo par Belmondo", ale "slabší" není to správné slovo - spíš jiné. Víc faktografické a z jiného pohledu než dokument, ve kterém je průvodcem Paul Belmondo. A když si člověk dá oba dokumenty dohromady, je informací a pocitů o Bébelovi dostatek. Snad. Budiž mu země lehká ...

Dvojka na zabití - Paní Columbová (2021) (epizoda)

Nebylo to zas tak hrozný jak jsem čekal. Místy i docela vtipný. Jen scény, ve kterejch Prachař chlastá jakože na žal, byly trapný, amatérsky zahraný i zrežírovaný. A Vladyka, coby šéf mordparty? Chachacha, to je přešlap jak kráva. Ale i tak tomu dám šanci v dalším dílu. A nečekám, že mě bude bavit celá řada.

SuperStar 2021 (2021) (pořad) odpad!

Pořád nějak nechápu, co vede tzv. "soutěžící" k tomu, aby se ztrapňovali před celým národem. Když někdo zpívat umí, nepotřebuje účast v podobně zbytečné estrádě. A tomu, kdo neumí, by to mělo říct jeho okolí. Protože nevěřím, že by se mezi kamarády nebo příbuznými nenašel ani jeden jediný soudný člověk.

Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (1968) (seriál)

Jak mi to přišlo super když jsem byl malej a těšil jsem se na každej díl, teď mi to přijde nudný, nevtipný a vadí mi absence hudby jako podkresu. Jediný, co mi vadilo tehdy i dnes, je odporně votravná stará Smolíková. Tu pizdu bych zavraždil po deseti minutách v její přítomnosti :-)) Takže finálně dvě hvězdy, ale spíš jen z nostalgie.

MasterChef Česko - Série 5 (2021) (série) odpad!

Už zas? A zase ta trojka? Tak mi tak připadá, že tihle tři tzv. "šéfkuchaři" se dali radši na pindání v televizi, místo toho aby někde pořádně vařili. Asi to sype víc než pořádná práce.

Na lovu (2021) (pořad) odpad!

Další z řady vědomostních soutěží, který Nova koupila, protože není schopná vymyslet nic svýho. A do role "moderátora" obsadí Sokola. Už jen to je krok do hovna. Dalšími kroky jsou tzv. "lovci" (někoho na konci zabijou? nebo proč sakra lovci?) Tihle chytrolíni vypadaj jak kdyby jim odpovědi někdo šeptal vysíračkou do oušek, protože se téměř vůbec nepletou. Ale možná je to (nejen) proto, že nemají co ztratit a tak nejsou nervózní jako soutěžící. Takže celkově: zbytečnost. (to už snad byly morbidně zábavnější ty partičky blbů a tlustoprdů a trapáka Matonohy v Co na to Češi)

Rabín Jákob (1973)

Kvalitní prča. A zlatý tolerantní sedmdesátky, kdy ještě pojmy "politická korektnost" nebo "rasismus naruby" nebyly tak zprofanovaný. V dnešní době, kdy se každá druhá neziskovka a milion debilů na FB můžou posrat už jen při vyslovení slova "černočerná" (tma), by jen takovejhle scénář byla sebevražda. Nejen profesní ...

Přežili jsme území nikoho (2014)

Trochu lepší televizní film, ale celkově hodně slabý. Nejvíc mě rozesmály naleštěný tanky, pučený z nějakýho muzea nebo od sběratelů - "se vopovažte je při natáčení nějak umazat, holomci, nebo vám je seberem!" :-D

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Šílená krávovina. Je tam spousta vtipných scén, ale asiat ve fastfoodu a jeho "...a dál?" vede.

Modelář (2020)

Ubohá aktivistická sračka, která moc nedrží pohromadě. Mádlův Kato je celkem povedenej a nebejt jeho fórků, klidně bych dal odpad. Fakt nevím, čím si film zasloužil tak vysoký hodnocení ostatních.