Žraločí muž (2005) (TV film) odpad!

Typická náplň vysílání těch nejsračkovějších TV stanic jako např. Prima Cool.

Sebevražedný oddíl (2021)

Oproti "první" Partě sebevrahů jsem se daleko častěji nudil. Jasně, několik solidních vtípků tam je, ale přijde mi, že třeba Harley hodně přehrávala a dostávala moc prostoru, kterej nevyužila. Nebo ten kašpar s vánočníma světýlkama na palici, ten naopak nepředved skoro nic. No prostě se mi starší Suicide Squad líbil víc, no.

Love Island (2021) (pořad) odpad!

Horký (a asi i jediný) kandidát na titul "Bizár roku". Přehlídka sanitárního silikonu, dutých hlav, oslího hýkání, prázdných frází, malování obličejů na hnusný xichty, slepičího ječení, vápnem vybělených zubů, počmáraných kůží, budoucích pseudocelebrit, pochybných influencerů a dalších zbytečných figurek. Prostě asi 10 slepic, z nichž některé si myslí, že jsou muži. Brrr! Jako mučící nástroj ano, ale koukat na to dobrovolně? Ani omylem! A kdo že je cílovka? Mládež od týnejdžrů po 20-25 let? A proč? To si fakt tvůrci myslí, že cílová skupina je stejně blbá jako protagonisti tohohle pořadu? EDIT 09/2022: v nový řadě už se to s inteligencí účinkujících trochu zlepšilo, soudě podle ukázek, neustále otravujících ve skoro každým reklamním bloku. Nicméně povrchnost celýho konceptu je neustále tak nízko, že konkuruje pivu na pátým schodu.

Inkognito (2021) (pořad) odpad!

Další zbytečná rádoby "zábavná" sračka z produkce výrobce nanuků Prima. Ty jejich zmrzliny jsou stejně hnusný jako TV. A nesmí chybět vrchní skladník Bouček, jakožto záruka trapnejch "vtipů". Ten se nasere všude. A Brzobohatej poslední dobou taky. Asi tu jeho pseudohudbu nikdo nekupuje.

Souboj na talíři (2021) (pořad) odpad!

Je to tak ukrutně vtipný, že jsem smíchy vyblil i to, co jsem ani nesněd. Pánové by se měli nechat najmout do nějaký pořádný komedie, tak zábavný tři týpky už jsem dlouho neviděl. A nebo ne. Ať jdou do prdele i s tím svým pseudovařením.

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009) odpad!

Tenhle vejvar ze sušenejch losích hoven, nastrouhaný majoránky a uzený středeční Mladý fronty fakt ještě někoho zajímá?

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Ani snad ne. Dědka nemusím. Bavil mě, když dělal HitStory. Ale v 7 pádech je dost často na přesdržku. Ne, fakt není ani omylem bavič. Lze to poznat docela jednoduše: čí vtipy rozesmějou publikum v sále víc? Dědkovy nebo ty, co vypustí hosti? A vysloveně mě sere, když se začne pozvanýho páru vyptávat na soukromí. To bych ho poslal tak rychle do prdele, že by nestíhal utíkat. Takže jedna hvězda, protože na úplnej odpad to není a půl hvězdy tady dát nejde. Navíc Dědek skoro furt čumí jak půl prdele z roští.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Sleduju to jen sporadicky a i když má Kraus občas blbý otázky a zjevně hloupejm lidem to dává sežrat, někdy se docela bavím. Jako třeba když tam byl ten chlapík, co sbírá věci z Vinetoua ...

Úžasný pan Belmondo (2016)

Za mě o něco slabší než "Belmondo par Belmondo", ale "slabší" není to správné slovo - spíš jiné. Víc faktografické a z jiného pohledu než dokument, ve kterém je průvodcem Paul Belmondo. A když si člověk dá oba dokumenty dohromady, je informací a pocitů o Bébelovi dostatek. Snad. Budiž mu země lehká ...

Dvojka na zabití - Paní Columbová (2021) (epizoda)

Nebylo to zas tak hrozný jak jsem čekal. Místy i docela vtipný. Jen scény, ve kterejch Prachař chlastá jakože na žal, byly trapný, amatérsky zahraný i zrežírovaný. A Vladyka, coby šéf mordparty? Chachacha, to je přešlap jak kráva. Ale i tak tomu dám šanci v dalším dílu. A nečekám, že mě bude bavit celá řada.