Nekonečný příběh (1984)

Nezapomenutelný snímek,se kterým se vždy vracím do dětských let, kdy jsem jako Bastien kružil po nebi a zachraňoval všechny světy.. Opravdu krásná pohádka pro všechny věkové kategorie do 15-ti let .)

Volání o pomoc (2007)

Velmi silný příběh o přátelství, neutichající touze o nápravu, o touze překonat vše pro pocit, že Vás někdo potřebuje. Tímhle filmem mi Cheadle přirostl k srdci ještě víc, než filmem Crash.. Sandler to dokázal již mnohem dříve!

Vzpomínka na Titány (2000)

Proč jsou všechny filmy o americkém fotbale podle skutečné události ? No, je pravda, že také všechny jsou velmi dobrými snímky sportovními i dramaty.. Tento není výjjimkou a patří mezi ty nejlepší..

Mechanik zabiják (2011)

Tento žánr já opravdu můžu.. Statham výborný jako vždy a jen mě velmi mile překvapilo i obsazení Bena Fostera, protože to je fakt týpek s nezaměnitelným citem pro role parchantů s dobrým srdcem a nebo žádným..

Expendables: Postradatelní (2010)

Nejlepší akční film posledních let. Perfektní herci, opravdu skvosty akčních filmů, se sešli a odvedli pod Slyovou režií hodně dobrou práci.. Statham a jeho představení na hřišti.. to je moje.. vůbec bojové scény byly luxusní a příběh by rychlý, překvapivý a dávám 91%

Cliffhanger (1993)

Klasika se Slyem v nejlepší formě musí nadchnout každého..Napětí, akce, sice předvídatelný průběh, ale patří mezi to nejlepší z Harlinovi režie..

Zlatý kompas (2007)

Líbí se mi,nenadchlo, ale herecké obsazení, digitálnost a délka tak akorát mi představila snímek, který řadím mezi to lepší fantasy poslední doby..

Quantum of Solace (2008)

Další skvělý Bond! Doporučuji všem, kteří tohohle špiona nemusí.. Je to nářez!

Casino Royale (2006)

Film je opravdu bomba. Nový Bond je prostě správný hajzl, kočky ho žerou víc než Bondy ostatní, káry má vymazlenější a akce jsou parádní a moderní.. 90%