Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Stále chytré, působivé a milé romantické dobrodružství, ale zde už herci ve vedlejších rolích nepodali takový výkon, jako v jedničce.. Tím snímek trošku zabili a ambice snímku nezachránil ani dobrý námět, hudba a skvělá Renée

Deník Bridget Jonesové (2001)

Renée byla k sežrání i přes všechnu tu naivnost a staromódnost.. Knihu jsem nečetl, ale film jí musel dle mého překonat..

Mamma Mia! (2008)

Na premiéru tohoto filmu mám krásné vzpomínky,tak ho tu nemůžu hodit přes palubu.. Mně se velmi líbil, bylo to sice trošku chudší na dialogy, zápletky a do Pomády to mělo hodně daleko, ale jinak se mi film jako celek získal .. 75%, pokud mám hodnotit muzikál a romantiku., Jako komedii hodnotím na 55ˇ%

Králova řeč (2010)

Moc,moc povedený snímek. Hlavně herecké výkony Firtha a především Rushe dodaly filmu tu věrohodnost a vážnost, který si snímek zaslouží.. Ale tolik oscarů.. to jsem trošku nepochopil..

Smrt čeká všude (2008)

Hodně dobrý film, reálné přiblížení military akcím a jejich průběhům.. Je to dýl co jsem to viděl, zkouknu to znova, protože mě tento počin dost překvapil. Renner a Pearce.. To je záruka kvality a i emoce a mezilidské vztahy nebyly zanedbány..

Nebezpečný cíl (2008)

Nehrát tam Nicolas, nejspíš bych hodnotil třemi hvězdami, ale naštěstí to mohu obhájit. Je to slušný snímek, líbí se mi Cageova umaštěnost a vložka s hluchoměmou číňankou byla povedená a scéna se slonem .. to jsem řval jak želva :)

Jak vycvičit draka (2010)

Tak tohle byla nálož..Další skvostný animák a skvělý originální dabing.. Spousu nezapomenutelných scén, u kterých jsem padal z gauče.. 90%

Čarodějův učeň (2010)

Začátek filmu se rozjížděl dobře.. Vypadalo to na slušný fantasy film, který má na starosti bohatá produkce a herecké skvosty.. Ale posledních půlhodiny jsem se opravdu nudil a závěr mi přišel dost odfláknutý.. Hlavně Jay Baruchel mi jako hlavní hrdina moc neseděl, hlavně vizáží.. 60%

Město (2010)

Affleck se opět ukázal jako velmi schopný režisér s velmi citlivou kamerovou prací. Je v mnohém originální a dokáže diváka vtáhnout do děje i ve chvílích, které spousta zkušenějších režisérů odflákne. V tomto snímku zároveň ukázal, že je podceňovanou hvězdou romantických filmů s mnohem větším potencionálem si než kritici dokážou přiznat. Jeremy Rennerovi role sedla jak hrnec na prdel a doufám, že práce s Benem bude i nadále mít pokračování. Snimek byl pohotový, rychlý, akční a neměl hluchá místa..

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Pokud se tu někdo projevuje 2 hvězdava a míň, ať tuhle serii radši ani nekomentuje, jelikož tomu kokot rozumí... Poslední dvě serie byly to nejlepší, co poslední roky bylo vidění v kinech.. Umění přenést takto obsáhlou a složitou knižní serii na filmová plátna je nelehké pro jakéhokoliv režiséra a Yates to zvládl lépe než mohl. Mně osobně se tato serie líbila více než ostatní a až budu mít víc času a nebude mě prudit brácha, rozepíšu se..