Zvonilka: Tajemství křídel (2012)

Jak tu několikrát padlo, je to v rámci série hodně povedené. Pěkná animace, příběh, který šlape a pěkné písničky. Ja na tyto filmy sice moc nejsem, ale dcerce se to líbí a tak musím dát alespoň tolik hvězd, kolikrát v týdnu to vidím - tedy 5.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Tak jsem to zkouknul a příjemně jsem se pobavil. Už jsem z toho nechytal křeče do břicha jako před lety z jedničky nebo dvojky, ale fakt to na mě působilo tak nostalgicky, jako bych vzpomínal na kousky naší party. Původně jsem dal 4*, ale při psaní hodnocení jsem to zvedl na 5*.

Úhel pohledu (2008)

Film je opravdu strhující - bohužel pro mě ne až do konce. První přetočení je překvapivé a hodnotil jsem jako super nápad. Ale když už jsem se vrátil pětkrát, tak mě to přestalo bavit, že jsem ani konec nějak nevnímal. Do poloviny filmu za čtyři, ale celkově to u mě spadlo na pouhé tři.

Sin City - město hříchu (2005)

Stylové vizuální zpracování každé scény filmu a zaměření na detail, úžasná atmosféra podtržená vynikající hudbou. Takhle nějak si představuji zpracování komixové předlohy na filmovém plátně. Můj oblíbený film a jeden z mistrovských kousků poslední dekády.

Jonesovi (2009)

Na film jsem byl docela zvědavý a bylo proč. Neotřelý nápad o marketingové rodince dal filmu velmi dobrý základ, který podpořila příjemně hrající Demi Moore a "Mulder", jež si v roli přímo libuje. Trochu škoda pozdějšího vývoje a kýčovitého konce. Ale i přes to, příjemný film na pohodový večer.