Školní nářez (2018)

Po cca polovině filmu jsem odešla z kina. A to se stalo podruhe v životě. (Poprvé jsem odešla z promítání Hardcore Hanry, jelikož se mi z té kamery dělalo nevolno.) Nedovolím si tedy hodnotit. Z toho, co jsem viděla bych hodnotila 1-2*. Přihlouplý film který se snaží vypadat vážně se spoustou hodně špatných hereckých výkonů. Vůbec nechápu co tam dělala Margot Robbie :-O Opravdu mi to nestálo za dokoukání.

Overlord (2018)

Není to můj šálek čaje, ale teda od začátku do konce nabité akcí. Rozhodně to nenudí. Postavy jsou vykreslené dost dobře a s některými si dokonce stihnete vytvořit jakési pouto. Výborně natočené, i když příběhově se to dá považovat za béčkový film. I tak jsem si to užila. 4*

Beetlejuice (1988)

Výborný film. V dětství jsem ho měla moc ráda. Ale asi 10 let jsem film neviděla, takže když se naskytla příležitost vidět film znovu na velkém plátně v kině, hned jsem běžela. Byl to super zážitek. Tolik jsem toho zapomněla. Je to vtipný a absurdní film, který se pokusím nějak zapojit do svých filmových každoročních tradic. Mrzí mě, že mi trvalo tak dlouho si film připomenout. Klasika. 4*

Husí kůže (2015)

Šla jsem na dvojku do kina, i když jsem první díl nikdy neviděla. A příjemně mě to překvapilo. Tak jsem si jednoho sobotního lenivého odpoledne pustila jedničku a bez většího překvapení se mi to líbilo také. Stejně jako druhý díl je to vtipné a příjemně strašidelné. Kdybych to viděla jako děcko,určitě bych si to zamilovala. Oba díly jsou kvalitou srovnatelné. 4*

Husí kůže 2: Ukradený Halloween (2018)

Nemám se žánrem dětských hororů žádné zkušenosti. Neviděla jsem ani první Goosebumps. Ale na dětský film to bylo opravdu dobré. Vtipné, svižné, strašidelné a příjemně se koukalo i na ta monstra. Rozhodně žádný propadák. 4*

Útok z hlubin (2018)

Jsou to 4 dny, co jsem film viděla v kině a už si ani nevybavuji, jak moc na mě (ne)zapůsobil. Pamatuji si, že první polovina se dost táhla. Ve druhé bylo rozhodně víc akce a i mě víc bavila. Ale nakonec z toho vznik takový typický "Amerika je nejlepší" brak o přátelství. Dost zbytečný film i když některé záběry z ponorky za to stály. 3*

Bohemian Rhapsody (2018)

Kdyby mohli členové Akademie vzít ty Oscarové sošky, narvat je do pytlů a každému jednomu člověku, co se na filmu podílel, jeden pytel poslat, i tak by to bylo málo. Takhle se točí hit. A ano. Ty Oscarové ambice jsou z toho cítit, je vidět, že se filmaři báli riskovat, ale vsadili na jistotu a ono to vyšlo. Co herec, to bezvadný výkon, příběh se vyvíjí a i přes svou stopáž to má velice rychlý spád. Když přišlo na finální číslo, přepadal mě smutek z blížícího se konce. Opravdu jsem nechtěla, aby film skončil a ta atmosféra celého filmu mi už teď chybí. A to sedím v autobuse na cestě z kina... 5*

Králové zlodějů (2018)

Příjemná komedie, která neurazí. Viděla jsem to již před nějakou dobou a zapomněla detaily, ale jedno si pamatuji. První polovina byla velice zábavná, s druhou polovinou to šlo lehce z kopce. Humor fajn, i když převážně se motal kolem faktu, že jsou tam všichni dědulové. 3*

Matky na tahu (2016)

No není to nejlepší film na světě, ale jako odpočinková hloupost se to dá. Nereálné a nelogické, nicméně vtipné situace proplétají celý příběh. Hlavní trio je skvělé a dětští herci taky ujdou. 3*

Jak přežít single (2016)

Mně se tato komedie moc líbila. Vtipné a upřímné, s realistickými příběhy. Samozřejmě nemůže chybět ztřeštěná praštěnost, jinak by nešlo o komedii. První polovina byla super, ve druhé už se to trochu přehánělo s tou praštěností. Ale všeho všudy moc příjemná podívaná. 4*