Superman 3 (1983)

Ako veľký fanúšik Supermana dávam 2 hvieždičky, inak to mohlo dopadnúť oveľa horšie. Od prvých filmov to malo naozaj ďaleko a ten veľký počítač na konci bol priveľa aj na techniku 80 rokov.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Oproti prvému dielu sa výrobcovia zamerali viac na výbuchy a prepracované bitky medzi transformermi. Niekomu sa to môže zdať už moc, ale podľa mňa to z kvality filmu neubralo a bezproblémov sa vyrovnal jednotke. Jedine čo bolo horšie od 1 dielu, že Megan Fox už nevyzerala tak dobre ako tam.

Golfový sen (2005)

Podobny film ako Legenda o slavnem navratu, a pre tieto filmy mam ja proste slabost :)

Legenda o slavném návratu (2000)

mam rad golf ako hru, filmy s prostredia sportu patria medzi moje najoblubenejsie, a will smith je moj oblubneny herec, ktory tu podla mna podava perfektny vykon, takze jednoznacne 5 hviezdiciek

Red (2010)

v tomto filme je aj okrem ineho podla mna najlepsia scena z akcnych filmov aka kedy bola, ako Bruce Willis suverenne vystupi z otacajuceho sa auta

Zelený sršeň (2011)

komedia vyborna, akcni film vyborny, ale myslim ze green hornet by sa ako superhrdina medzi klasikmi ako su superman a iron man celkom stratil. Takeho dealera zbrani by superman znicil za 2 minuty filmu.

Kameňák (2003)

Absolutne nechapem, prečo je umiestnený až tak nízko. Tento film som videl už tisic krát a vždy som sa na ňom výborne pobavil. Je síce spravený z obyčajných otrepaných vtipov, ale práve to si na ňom cením. Keby mi niekto len tak rozprával tie vtipy z filmu, pochybujem , že by som sa na nich zasial tak ako ked som ich pocul vo filme. Myslím, že tento film si bezproblémov 3 hviezdičky zaslúži.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Ako fanúšíik Star Wars som sa na dlho očakávané vyvrcholenie ságy veľmi tešil a vôbec som nebol sklamaný. Množstvo akcie počas celého filmu s kombinovanej so špeciálnymi efektami typickými pre filmy Star Wars ma udržali počas celého filmu z otvorenými ústami. Výborný dojem zanechali ešte aj vtipné hlášky , ktoré vždy prišli na miestach, kde som ich vobec necakal. myslim, že to určite bolo vyvrcholenie ako si Star Wars zaslúži.