Vlk (2023) (seriál)

Raději si přečtěte od Mo Hayder knížku, která je tisíckrát lepší.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Po shlédnutí 3-hodinové verze měním hodnocení. Existují daleko horší filmy než tenhle, i když tam jsou některé věci naprosto stupidní.

Predátor: Evoluce (2018)

Slátanina jak má být. Gratuluju, pohřbili jste další monstrum z vesmíru.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Scéna ve vězení byla pro mě z celého filmu nejlepší, zbytek už vyprchal. Na to, že akční scény nemají s logikou a fyzikou nic společného, si už člověk zvykl, ale tady byly některé už vysloveně trapné. A jestli v příštím díle udělají z Theronky taky kámošku Torettovic rodinky, tak potěš koště.

Vetřelec: Covenant (2017)

Proč? S takovým původem vetřelce se opravdu nesmířím. Za toto má Ridley u mě obrovské mínus. A eR-kový rating mohl být využit daleko víc než v těch pár scénách, kterých bylo hodně málo.

V domě (2016)

Nu, je vidět, 100 lidí, 100 různých názorů a chutí. Mě tohle sedlo a díky, že nemám půdu. 😃

Logan: Wolverine (2017)

Dle recenzí mě měl film vrazit do sedačky a pustit po skončení titulků. Ne zcela to vyšlo, ale rozhodně se Jackman s rolí, která ho provázela 17 let, rozloučil výborně a nedokážu si představit, že by ho měl kdokoli nahradit. R-rating tomu určitě prospěl co se týče drsnosti (konečně), jen mě osobně vadilo, že jindy slušný, elegantní Profesor X tu mluví jak čuně.

Sedm statečných (2016)

Postavy, ke kterým jsem si za celou dobu nevytvořila žádný vztah, ani k jedné jediné. Hodina půl nudného čekání na akci, která sice stojí za shlédnutí (to rozhodně ano), ale to je dost málo.

V zajetí démonů 2 (2016)

Skvělá hudba, výborný film, jen by možná mohl být drobet kratší. WAN prostě umí.

Bláznivá dovolená (2015)

Do dobré komedie má tenhle film hodně daleko. Zvracení a koupaní ve splaškách mi moc k smíchu nepřijde.