Frajer Luke (1967)

O nezdolném chlapíkovi a jeho nerudnosti k nařízením. Je to frajer !

Rok ďábla (2002)

Změť odkazů do duše umělce skrze fikltivní příběh skutečných osob. Čechomor mě zaujal mnohem víc než samotný Nohavica, zvlášť jejich hudba je opravdu výborná. Jako člověk celkem neznalý těchto muzikantů jsem skončil po shlédnutí s pěkně zamotanou makovicí. Pro mě to bylo trochu depresivní představení.

Nevěřte mužům (2005)

Nadprůměrná romantika ve směru problematiky několikaletých vztahů. Obsazení zapadá, ale za ten český název filmu bych fakt daroval patřičné "ocenění".

Kauza CIA (2006)

Poslepovaný nudný paskvil na zajímavé téma s poměrně bohatým obsazením.

Černá smrt (2010)

Víra vs. ateismus ba přímo vzívání temných sil provází vaše zvědavé čočky při sledování příběhu o moru a jedné vesnici, která odmítá onemocnět. Spojit tak dravost Solomona Kanea a intelogentní pointy Black death byl by to majstrštyk. Já se bohužel nudil a zůstal nedotčen byť jediným záběrem až ke konci, který mi trošku rozzářil mé unavené oči. 15 min ke konci je žel bohu velmi málo.

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Fantasy pro děti aneb jak obrovi knihu neukázat. Ovšem za luxusní žabí troly, jejich pirátského velitele a flusajícího hejkala nemůžu jít pod 3 ani náhodou.

Podivní (2010)

Lehce nadprůměrný horor na zombie téma. S velmi slibným začátkem, ale již ne tak výrazně vydařenou druhou polovinou. Konci jsem zkrátka nemohl přijít na chuť.

Boot Hill (1969)

Pokus o vážnější western od starých známých. Komedie je to minimalní, což je na škodu, protože tihle chlapci jsou v komediích esa. Po většinu času nemá čím zaujmout.

Vikingové (1999)

Výborná dobrodružná akce z vikingského prostředí. Banděros sednul do role araba, jak prdel na hrnec. Nevím je-li to tím, že mě tahle kultura fascinuje. Ač je to příběh nevkusně polepený a historická fakta tu nemají své místo, oblíbil jsem si ho.

Vikingové II (2008)

Sci-fi vikingská krvavá pohádka o tom, jak barbar Conan draka porazil a získal půl osady s princeznou. Zdá se Vám to jako dobrá šílenost ? Nuže tak se podívejte sami, ja se snad ani nenudil. =)