Simpsonovi - Líza na větvi (2000) (epizoda)

"Děti hlíny", to označení se opravdu povedlo. Je to jedna z epizod kterou mám radši a navzdory tomu, že některé části přitažené za vlasy.

M*A*S*H - Hej doktore (1975) (epizoda)

Jednoduchá zápletka a vtipy, že jsem se mohl potrhat smíchy. Navíc Frankova jízda v tanku všemu nasadila korunu.

Simpsonovi - Muž, který věděl příliš mnoho (2000) (epizoda)

Díl bych rozdělil na dvě části. Ta první se povedla, byla reálná a člověk se lámal smíchy. Ta druhá po únosu na ostrov už byla horší. Homerůvby dvojník stál za to, ovšem zbytek byl přitažený za vlasy.

Případ dvou sester (2019) (TV film)

Zápletka detektivky mi přišla zajímavá, byť se z toho vyklubal motiv, který je celkem běžný. Rád jsem viděl po nějaké době některé herce, kterým sedla role. Taky tu byl pro mě i jeden objev.

Simpsonovi - Nebárt se budoucnosti (2000) (epizoda)

Byť nemám moc rád tyto pohledy do budoucnosti, tak tenhle se povedl. "Dluh jsme zdědili po prezidentu Trumpovi." Evidentně tvůrci vidí do budoucnosti.

Vikingové - Co se děje v jeskyni (2019) (epizoda)

Až na Flokiho putování jeskyní to sice byla dost epizoda, kde jsem takovýto děj očekával, nicméně dobře zpracovaná, takže spokojenost. Uvidíme, jak rozehranou hru tvůrci uzavřou.

Jistě, pane ministře - Danajský dar (1982) (epizoda)

Lingvistické vysvětlování citátu patří k vrcholům celého seriálu, nemluvě o tom situace, kdy Hacker a Humprehy musejí spolupracovat.