Samurai Champloo (2004) (seriál)

prijemne oddychove epizodni anime s peknou animaci a zajimavym soundtrackem. bohuzel serial neudrzel latku nasazenou prvnim dilem a jednotlive pribehy jsou si nekdy az moc podobne a nevyrazne.

Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)

tak me csfd opet jednou nemile prekvapila. pomerne tuctovy serial epizodniho charakteru, ktery nad svou konkurenci vycniva snad jen SKVELYM soundtrackem. hodnoceno po 4 epizodach.

Jaromír Jágr (1997)

prumerny dokument, ktery 50 % casu opakuje to stejne.

Wayne Gretzky - Vysoko nade všemi (1990)

me hodnoceni se tyka POUZE CESKE VERZE. neschopnost prekladatelu a daberu na zacatku 90. let me neprestane prekvapovat. dokument jsem musel po 6 minutach vypnout.

Torchwood (2006) (seriál)

kam se z vyctu zanru ztratila komedie?! po prvnich 2 dilech to vypada na slusny komedialni sci-fi serial. bohuzel si jeste nejsem zcela jisty jestli mi dany styl humoru zcela sedne a humor je ten jediny duvod, proc se na serial koukat - efekty ani hereckymi vykony neoslni, pribeh prilis nezaujal a cele je to takove nijake... az na naprosto sileny humor a nadsazku. edit: ne, neni to pro me. ackoliv se v kazdem dile objevi nejaky ten bezmala dokonaly vtipek, neda se rici, ze bych se u sledovani bavil. pokud mate jiny smysl pro humor, prictete k hodnoceni 1-2 hvezdy,

Firefly (2002) (seriál)

vysoke hodnoceni absolutne nechapu. naprosto tuctovy serial s tuctovymi postavami a zapletkami. dej kazdeho dilu lze bez problemu odhadnout po deseti minutach a serial pusobi misty nechtene vtipne (kombinace divokeho zapadu se sci-fi se obcas prilis nepovedla). zklamani a slabsi 3*.

Jackie Brown (1997)

nejmene "tarantinovsky" a zaroven take nejhorsi snimek jednoho z nejlepsich reziseru soucasnoti.

Kill Bill (2003)

"Kill Bill vol. 1 je v podstatě naprosto prázdná, samoúčelná hovadina, jíž se nedostávají emoce, ani psychologie postav" napsal uzivatel Cival a ja nemohu nez souhlasit. jen bych dodal jednu vec - je to sakra dobre natoceny.

Tlumočnice (2005)

nedokoukano. v pameti mi zustal pouze otravny Sean Penn a spatne hrajici Nicole Kidman,