Zrodila se hvězda (2018)

Cooper skvělé režíruje, hraje i zpívá. Lady G taktéž skvělé hraje a zpívá...máme od ní ještě co čekat. Samotný film až na třetí čtvrtinu krásně drží tempo a má hodně silných okamžiků, které fungujou skvěle. Vztah mezi hlavní dvojicí je opravdu uvěřitelný, žádná umělotina(konečně!). Připravte si kapesníky.

Avicii: True Stories (2017)

Neskutečný příběh jednoho nadějného umělce, jehož život skončil příliš brzy. Doporučuju všem! I těm, kterým tahle hudba nic neříká. Naskytne se Vám pohled do "zákulisí", který Vám po skončení zůstane v paměti opravdu dlouho.

Deadpool (2016)

Nejzábavnější film za poslední roky!

Osm hrozných (2015)

Hateful eight je pro mě jedním z nejlepších Tatantinových filmů...tempo je sice pomalejší, ale ty dialogy a vše okolo jsou naprosto famózní a člověk hltá káždý záběr, každou větu... Pokud někomu vadí, že "akce" přijde až ke konci filmu a že se "moc" mluví, tak příště jděte na Bonda nebo jinou číčovinu.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Revenant je naprosto skvělý film! Neskutečně brilantní řemeslná práce. Práce kamery je jedna z nejlepších jakou jsem kdy viděl. Výkony herců tak samo...práce těla, očí...gesta...tohle se jen tak nevidí. Mistrovský kousek!