Ve stínu (2012)

No mně se to líbilo moc. Moc hezky natočené. Film mě udržoval v napětí od začátku až do konce. Další z řady kvalitních českých filmů, jen více takových..

Kick-Ass 2 (2013)

Od odpadu tuhle hrůzu zachránila jen Chloe a těch pár fórků, kterým jsem se zasmál. Jinak to byla neuvěřitelná sračka. Propad o 4 hvězdy oproti jedničce mluví za vše. Tak moc jsem se na todle pokračování těšil a přišlo takové zklamání. Škoda...And what say next? I want kick you to your ass!

Diktátor (2012)

Aladin madafakaaa! :D

Těžká váha (2005)

Až by se jednomu chtělo říct.. epický příběh!

Megamysl (2010)

4 hvězdičky za film a pátá bonusovka za supr hudbu a tu pěkně nakreslenou paní. Hodně milé překvapení :))

Rychle a zběsile 6 (2013)

Lidi neblázněte.. ani při maximálním vypnutí a degradaci mozku se to prostě nedá. V žánrech určitě chybí komedie, jinak se některé pasáže (a že jich je většina) tohoto filmu brát ani nedají. Přitom to šlo udělat jinak, potenciál z předchozích dílů to mělo, ale... a těch ale je spousta... například.. ale proč se z nás snaží Mr.Lin udělat pitomce?!

Sejmout zabijáka (2011)

Dobrí... jen kdyby ta paní měla hezčí ňadra.

Hon (2012)

Z kina jsem odcházel naprosto zdrcený a vyčerpaný. Emocionálně mimořádně silný film, při jehož sledování, ač se to může zdát jako fráze, tuhne krev v žilách. Herecké výkony víc než obstojné. Nejsilnější scéna filmu- rozhovor Thea s Klárkou následovaný jeho odchodem za Lucasem. Když už sem si myslel, že všechno skončí dobře a já odejdu z kina s vyrovnaným, dobrým pocitem, tak padl výstřel... Film výborně ztvárněný, avšak tuším, že už ho nikdy víc nechci vidět.

Den zrady (2011)

I love you Phillip Morris! ..ouch..sorry... Mike Morris!