• Mysteriózní

Pokoj 1408 (2007)

Přátelé, kamarádi:-) Musim vybočit z řady! Proč? Film jsem viděl poprvé někdy před 4mi lety. Nějak jsem ho tu zapomněl ohodnotit. Hodně si mě získala americká verze se špatným koncem. Miluju filmy se špatným koncem. Jsem člověk který si z nudy některé filmy pustí v průběhu let i víckrát. Pokoj 1408 k nim patří. Je docela štěstí, dostat do ruky horor který pobaví a u kterého vám i vyrazí husí kůže. Pokoj 1408 co se mě týče za 5 hvězdiček které nebudu litovat:-)

Abraham Lincoln vs. Zombies (2012) odpad!

Takovou strašnou blbost svět neviděl. Herci neumějí hrát a přijdou mi tak trochu debilní. Dialogy jsou .... škoda mluvit:-). Kostýmy komické. Betonové bunkry se svařeným zábradlím skutečně bijou do očí.... Doufal jsem se v to, že na konci filmu divák zjistí, že se celou dobu díval na skupinu chovanců z ústavu pro duševně choré co si hrou na zombiky krátí dlouhou chvíli. V takovém případě bych dal okamžitě 5 hvězdiček zařadivší se k otylému třinactiletému chlapečkovi.

Tajemství starého hotelu (2011)

Starej hotel se skvrnama od koberce. Pokoje s vrzajícíma postelema a hlavně zlo které se z něj zapomnělo na recepci odhlásit. Překvapivě poutavá podívaná po přečtení zdejších rozporuplných verdiktů.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Zase mě přepadl smutek a deprese nad tím, kam to dotáhla česká kinematografie. A to jsem to měl puštěné jen na YouTube. Kdybych na to měl jit do kina za 150 korun, tak mam zkaženej den . Takhle jsem to jen rychle překlikal.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Po tom co jsem dokoukal jsem se jal pojit na CSFD. Upřímně řečeno jsem čekal spíše lehce přes 80 procent takže mě rozdílnost hodnocení trochu zaskočila. Mě osobně film bavil. Nehledal jsem v něm žádná poselství. Po dlouhé době jsem zas viděl něco, po čem se mi bude dobře spát. Super hudba, super kamera a dobrej scénář. Chtěl jsem dát 4 hvězdičky ale dám 5 jako satisfakci za ten odpad co tam padl:-) Dobrou noc.

Maj kompjutr (2002)

Našel jsem se tam! Pro mě osobně jako pro velkého závisláka této hry dobrý dokument. Je to pro mě asi stejná srdcovka, co pro zarytého zemědělce dokument o půdním kultivátoru:-))

REC 3: Počátek (2012)

U tohoto dílu REC jsem se teda vůbec nebál. Naopak. Velmi dobře jsem se bavil v dobrém slova smyslu. Neni to REC na kterej jsem byl zvyklej ale neubírá mu na kvalitě. Jedniné co mě maličko nudilo byl začatek se svatebním obřadem a oslavou . Asi to bude tím, že videa ze svateb nesnášim.

50/50 (2011)

Příjemná smutná komedie o rakovině, přátelství a mezilidských vztazích. O rakovině která nekončí tak, jak jsme ve většině případů zvyklí což jsem skutečně neočekával. Jen mám pocit, že bez Seth Rogena by šlo asi jen o drama byť co se mě týče nějak zvlášť neohromil.

Chvíle poté (1999) odpad!

Je mi líto že jsem musel ohodnotit jako odpad. Film jsem si pustil aniž bych tušil co bude následovat. Už pohled na dva trapně vyhlížející herce v rolích agentů které zahráli s gracií filcky mě pobavil. Pocit trapnosti se jen stupňoval po nástupu jakéhosi židovského mesiáše. Se ženou, která toto veledílo sežvýkávala s kyselým výrazem společně se mnou jsme se rozhodli ukončit tuto projekci trapnosti dřív než nás svou blbostí umučila k smrti.