Úžasňákovi (2004)

Normálka, na Pixar slabší, žádný emoce.

Dokonalý trik (2006)

Paměť je největší kouzelní. Viděl jsem tenhle film před 10 lety a dnes už si nepamatuju ani čárku.

Zmizení Eleanor Rigby: Ona (2013)

Čekal jsem něco ve stylu Chcípáme nudou - část druhá: Nuda vrací úder. Ale oproti "jeho" části docela dobrý. Alespoň vám teda řeknou, že El se pokusila o sebevraždu, na což u "něj" asi máte být jasnovidec, nebo co. No na celou tuhle srandu se vlastně dívám kvůli vlasům a puse Jessicy Chastain, takže v tomhle směru dobrý, i když by to asi neměla přehánět s tím vegnastvím.

Zmizení Eleanor Rigby: On (2013)

Nuuudaaaa.... Jestli se podívám na druhej díl, tak jen kvůli Jessice a hned potom půjdu zabít toho chytráka, co mi tohle doporučil.

Venom (2018)

Nejvtipnější je, jak všichni samozvaní experti na filmové tržby předpovídali kasovní propadák. Přitom je z toho hodně svižnej origin, sice PG13, ale bez trapných vtipů pro děcka, jako u Marvelu. Takže palec nahoru. Trochu tomu ubírá nepřehledná bitka na konci a neoriginální motivace záporáka o lidech jako parazitech planety.

Kouř (1990)

Nevím no, technicky je to hrozně špatně ozvučený i nasvícený a je to o hovně. :D Jinak ale fajn.

The Haunting (2018) (seriál)

Tak určitě jsou tam prvky geniality, ale blbý je, že seriál graduje šestým dílem a pak je tam značnej pokles dolů. Finále bych si teda představoval jinak, problém je ten, že seriál s duchama prostě asi nejde zakončit úplně brilantně, možná jedině smrtí všech postav. Nakonec teda kvalitativně velmi podobné s první sérii American Horror Story, která je v hodně podobném duchu.

Daredevil - Season 3 (2018) (série)

Suma sumárum parádní jízda, ale někde kolem devátého nebo desátého dílu se to zlomilo a napětí šlo dolů. Tím jak Matt vyměkl bylo jasné, jak to dopadne, a to je podle mě škoda. Mělo se to napsat jinak a Fisk umřít měl, jenže Netflix si čůrnul do gatí a z Matta bude navždy sralbotka. Přitom v první polovině série byly fakt velký náznaky, že to bude mistrovský dílo, takhle jen lehkej nadprůměr.

Bohemian Rhapsody (2018)

Nojo, tady se dává plnej počet lehko. Není to ani tak kvůli tvůrčím výkonům, i když Malek mile překvapuje, ale hlavně kvůli Freddiemu a Qeenům, jejich hudba jednoduše utáhne film sama. Poprvé jsem zažil, že v kině všichni zůstali až do konce titulků. Ostatně ideální film pro kina, sám jsem byl 2x a dalším dvěma lidem koupil lístek. // Druhé shlédnutí: Taky mohl Rami Malek nabrat trochu té svalové hmoty, v některých scénách vypadá, že ho po koncertu odvezou na kapačky.