Los ojos de Julia (2010)

Není to vůbec špatné, jenom to mohlo skončit tak o půl hodiny dříve. Ale celkově mám z toho pozitivní pocity. Belén je jako vždy úžasná.

Tělo (2012)

Ale jo, není to nic z čeho bych byl úplně nadčený(ten konec byl i trošku zklamání), ale vesměs se mi to i líbilo, takže jo proč ne. 7/10

Rozervaná objetí (2009)

Když o tom teď přemýšlím, tak kdyby mě někdo řekl jen ten námět o čem to celý je, tak bych řekl, že to bude nějaká blbost z červené knihovny. Jenže on to režíroval Almodovar, takže je to fakt skvělý film. Rozhodně doporučiji, ikdyž od toho konce jsem čekal trochu více.

Vojcek (1979)

"Líbil se ti tenhle film? JANEIN". Tohle se mi těžce hodnotí. Na jedné straně jsem naprosto učarovaný vizuálem, kamerou a ten Kinsky " Wow" ten jeho pohled vás dokáže v noci strašit. Na druhé straně jsem se chvílami dost nudil, a dokonce jsem si musel u prostřed filmu udělat přestávku a jít si na 20 minut lehnout, abych se mohl dodívat na konec. Takže suma sumárum. Stojí to za zhlédnutí, ale nečekejte, že se budete nějak bavit.

Proti proudu (2009)

Film s ožehavou a originální tématikou. Tak trochu jiný romantický film, který všem mohu doporučit. Finalé je citově vygradované k dokonalosti.

Aguirre, hněv Boží (1972)

První scéna na voru bere dech, podstatě všechny scény na voru, oni se fakt vydali do rozbouřené řeky tohle natočit. Před tímhle se musí jedině smeknout. Herzogovi pojem komfortní zoná nic neříká, ale díky tomu natočil dechuberoucí záběry. Možná to není na celých 5 hvězd, ale v podmínkách jakých to bylo natočené, nemohu jinak. Krásný vizionářský film.

Uvězněni v čase (2007)

Anebo Jak se z břichatého strejce stane vrah. Není to špatné, ale ten konec mi přišel strašně odfláknutý.

Temná noc (1989)

Zajímavý námět, který je nedotažený a mohl být o hodně lépe zpracovaný. Pár zajímavých scén by se našlo( asi 2), ale rychle zaniknout ve sprše nudy.

Spoutej mě! (1989)

Příběh jak z červené knihovny, On miluji Ji, Ona jeho city neopětuje, tak ji unese, sváže a čeká až ho začne milovat. Kvalitní Almodovar!