Hon (2012)

vzhledem k výkonu herců mě nízké hodnocení mrzí, ale nemůžu výš z toho důvodu, že postavy byly do svých osudů našroubovány neuvěřitelně násilně. po obvinění hrdina neřekl ani jedno přímé a jednoznačné NE já sem nic neudělal. a když přišel ten psycholog do školky a začal holčičce vsugerovávat totální debility, ona jenom kývala aby ji už nechal bejt. pak se holčička několikrát přiznala že si kauzu vymyslela, ale dospělí ji prostě toho pindíka zpátky narvali do pusy, že To je dobře žes to řekla. jak můžou bejt lidi krutý/blbý je znázorněno dobře, ale zvrat a vývoj obvinění je absolutně nevěrohodnej a nelogickej

Projekt X (2012)

v seznamu herců chybí Simon Rex. rapoval tam že ta párty stojí za hovno a účastníci sou debilové, a měl pravdu

Nezastavitelný (2010)

nádherná podívaná pro šotouše, jenže - a teď narazim na konkretní situace z filmu - i laik se snad pozastaví nad procesama který následujou potom co si ten blbej posunovač nechal vlak ujet. on se pak otráveně doploužil na dispečink, kde jen tak mimochodem zmínil, že mu ujel vlak s dvouma lokomotivama a desítkama vagonů. dispečerka tam pak pronese větu "Vlak bez obsluhy, to se občas stává". a posunovač v klidu odejde do hospody se dívat na zprávy o vlaku, nikdo ho nevyšetřuje. a zatimco se všichni dívaj na vlak v TV, protože nad nim krouží zpravodajská helikoptéra, dispečerka stojí ve velínu před tou velkou světelnou tabulí která znázorňuje tratě a vlaky, a pořád se ptá "Kde je ten vlak a jak rychle jede?" a jak že ten vlak nakonec zastavili? takovym způsobem kterej mohli aplikovat už během prvních minut jeho jízdy, prostě logika zde absolutně chybí

Nestvůra z hlubin (2004) odpad!

když se mariňákovi zjevila jeho vysněná štětka se silikonama, došlo mi že to má být nejspíš variace na Kouli, jenže provedení chapadel nestvůry mi připomínalo malovanej Obušek když byl z pytle venku a ti zasmušilí hrdinové se tam motali stejně marně jako hostinskej když zdrhal před vejpraskem

Všichni, kdo mě mají rádi, pojedou vlakem (1998)

očekával sem významnější roli vlaku, ale neukážou ani lokomotivu. zdlouhavá, převážně gay vztahovka kde sem nesympatizoval ani s jednou z mnoha postav

Český slavík Mattoni 2012 (2012) (pořad)

pop neni muj obor, ale tak drobet přehled mam. mě vadí že vyhrál tragéd Klus a primitivní Kabát. jak může nemocnej Landa bejt 3., a Bárta ani nominovanej? Nominace nezískali ani Monkey Business nebo J.A.R., tak jaktože jsou kašpaři Nightworki 2.? tyhle fakta mne šokujou víc než to že vystoupení byly víceméně trapný, což jsem čekal předem. no a jestli můžu na závěr doporučit českou hudbu podle mýho gusta - Insect Elektrika

O hloupé havířce (1990) (TV film)

koště... základ starýho dobrýho domácího násilí

Ostrov svaté Heleny (2011)

hudební film? to rozhodně ne, zazní pár slok během střihu, a nepochopitelně 2x No money No honey... proč 2x, copak nemá Laďa širokej repertoár? taky sem zaznamenal nesmysl když Laďa šel zapět na svatbu, a začal takovej no dejmetomu ploužák, v tom střih a Laďa smutnej, a song taky končil těma slovama že smutek a samota, to by prostě na veselce nikdo nezpíval. co se týče skladby Mé září, to je katastrofální shit. Na drama je příběh hledání ztracené dcery pomalý, předvídatelný a tím slabý. měly to být spíš 2 dokumenty, Kerndl & Banat

Pekelná jízda (2008)

fialový křídla za vylízanou mrtvou kundu? neprávem, ta zákonitě musela zůstat nedolízaná