Fentanyl: Tichý zabiják (2021) (TV film)

ani jedna výpověď uživatele, dokonce ani jeden záběr na uživatele pod vlivem, dokument neukáže efekt drogy o které pojednává... ve finále to vypadalo spíš jako reklama na tu protilátku, kterou tam několikrát jmenovali s tim, že by měla být v lékarničce každé domácnosti

Tatarská poušť (1976)

seznámení s pevností a přísnym režiem uvnitř byl slibnej začátek, bohužel se film brzo zvrtl do plytké gay romance, kdy se místo válčení neustále jen rešilo: chci odejít - neodcházej, bude se mi stýskat / chci zůstat - odejdi, bude to pro tebe lepší...

Branky, body, kokoti (2018) (pořad) odpad!

nejenže je to nechutně afektované a absolutně nevtipné, jak již napsali mnozí, navíc je to totálně amatérské - ani 1 věta neni bez střihu, ale ta dívka to neustále musí číst! úplně je vidět jak jezdí očima v kterých se jí odráží monitor... i kdyby ty pohanky byly vykouřený těsně před natáčením, tak bych čekal, že držitelka Thálie bude schopná si zapamatovat větu

Robinsonův ostrov II (2018) (pořad)

od prvních dílů, moji oblíbenci byli: 1.Bizon, 2.Karel, 3.Bára / neoblíbení: Dominik a Nikola / můj tip na vítěze: Martin. Bizon mi hned byl sympatickej a nechápal sem proč ho vybírali jako nejslabšího hráče kmenu, když bylo jasný že má zkušenosti, kuchal tam zvěř apod, a i v některých soutěžích ukázal sílu a vůli (jak se točili nad vodou na kole). Karla mi bylo líto že vypadl brzo, byl to unikátní charakter a srandista. Bára slízla docela šikanu - Dominik dělá fitness trenéra a neví že je zdravější jíst častěji a menší porce? vyhráli chleba, Bára poprosí o svuj díl, že si něco sní hned a něco později, a pan fitness trenér a specialista na všechno jí to zakáže a poručí že musí jíst až později a všechno najednou? on byl opravdu nesnesitelnej. Nikola se svym věčnym fňukáním taky. Martin se mi zdál jako černý kůň, takovej nekonfliktní nenápadnej, a přitom pružnej do soutěží, takoví týpci to vyhrávaj často. kdo tam ještě byl - Tery byla pěkná baba a dala si brutální běh proti Martině v tom dřevěnym kole! Martina nebojovala a byla oprsklá. Radim, ten to překombinoval, bylo jasný že kecy o prachách neprojdou. Katka ragbistka zklamala tim jak ve druhé půlce zradila. Mirek byl nakonec poměrně fajn pásek, nepřišel mi arogantní, oproti třeba Jardovi. Blanka překvapila výrobou vlastní imunity to je vždycky zábavnej krok. Ondra mě nebavil, Petr byl v pohodě. vegetariánka Jana s policajtkou Káťou byly nudné

Nejsledovanější (2017)

pro tento příšerný výběr nevtipných kreatur by byl vhodnější název: Nejtrapnější - to sedí nejvíc, ale jsou i další varianty: Nejzbytečnejší, Nejnaivnější (oni si vsugerovali, že jejich prázdné plky "mají smysl"), Nejafektovanější, Nejsamolibější, Nejnesympatičtější, Nejnevkusnější... brrr, tu jednu hvězdu posílam lidem co musí ty individua snášet ve svym okolí

Příběh života a smrti (2011)

hm takže uživatelé kteří schvalují trest smrti, dávají nižší hodnocení hodnocení, a jsou s tématem rychle hotoví. mě teda dokument vzal tak silně, že se mi o něm v noci zdálo, a jsem rozhodně proti trestu smrti - chtěl bych vidět ty zdejší hrdiny, jak suverénní by byli jako členové popravčí čety. zde vystupuje člen čety, který byl prý u cca 120 poprav, a když mu pak přivedli první ženu, tak se zhroutil a musel té práce nechat i za cenu ztráty služební renty. kněz kterej drží odsouzené při exekuci za kotník, dokud nezmizí tep, brečel, a nedokázal vysvětlit jaktože Bůh schvaluje tak krutý trest. já si taky myslim že společnost ve které probíhají tresty smrti, se jen snižuje na nízkou, barbarskou úroveň. brrr ty oči Perryho, který rozstřílel 3 lidi brokovnicí kvuli krádeži auta, ty oči byly naprosto šílené, během rozhovoru 8 dní před exekucí. poprava byla myslim 11 let po vraždách, a jedinej komu to údajně prospělo, byla sestra a dcera 2 zavražděných, která na popravu šla a pak řekla že se jí ulevilo.

Toulavé house (2013) (TV film)

snímku o Haškovi, mym oblíbenym spisovatelovi, se mi nechce dát méně než 3*, ale Olmer tu látku zprznil řádně, podklad od Scatmana hovoří za vše. a Chytrová se v tom samozřejmě taky mihla, jela v čepci ve vlaku

Manželské etudy po 35 letech - Ivana a Pavel (2018) (epizoda)

tož Halamka Pavel... aktivní maník, ale úspěšný bych neřekl. první černobílá etuda se mi líbila nejvíc, když si nechal Pavel trvalou, a kuňkal o nesnázích s bytem. u etudy po 20 letech jsem trpěl. Pavel jakožto porevoluční podnikatel, to bylo opravdu zlé. vousy vyholený do kosočtverce, trapas na Miss Billiard, rozvážení ušmudlaného časáku po hernách, a navrch nesnesitelně příšerná Balada pro banditu. nebylo teda pro mě překvapení, když po 35 letech jsme našli vyhořelce. bohužel, táhl s sebou dolů i svoje děti, když je nechal (nutil?) vystupovat po hernách a firemních večírcích. dcera je mistryně republiky a kdovíčeho, a musela se v tátovo programu ztrapňovat jako uklízečka, ubohé. možná proto s nim nakonec přerušil kontakt syn, možná už nechtěl být využívaný v těch opičárnách. ono se stačí dnes podívat na halamka.cz amatérský web, s hromadou totálních debilit jako je Živý jukebox - deska s otvorama a názvama pár hnusných písní, klient hodí žeton do otvoru, na druhé straně stojí nějaký skřehotal, který pak zazpívá. no není to super? ne, to rozhodně není. to muselo být trapný i v těch devadesátých letech. ostatní programy které Pavel nabízí, on dodnes považuje za úžasné a jedinečně originální, ale ve skutečnosti je to zoufalý kýč, např Žertovný špalek - zatloukání hřebíků, vám Pavel nabídne za 3000,- no neber to! ono už podle té místnosti v bytě, kde to vypadá jak na skládce, jde poznat úroveň Pavla i jeho služeb. no a Ivana, ano ta byla neaktivní a věnovala se jen dětem. když se Pavel zkurvil u kulečníku se štětkama v mrkváčích, samozřejmě ji to ranilo, ale nakonec s tim Jeníčkem, podle mě dneska žijou docela štastně. dvorek s vojenskou technikou, mobilheim, ohniště a pohoda.

Baráž (2003) (pořad)

jednu hvězdu sem ubral protože pouštěli písničky, a já chtěl furt scénky) ke shlídnutí na Kakalík youtube kanálu

Zlatý Muž z Ria (2016)

Krpálek je super borec, já sem dělal judo 10 let tak to dokážu posoudit do detailu. ale ten dokument nicmoc. co se týče samotných přenosů z Olympiády, komentátor se naučil jen 4 výrazy, Ne-Waza, Seoi-nage, Tomoe-nage a Uchi-mata... správně chvaty pojmenovával spolukomentátor a judista Dubský, ale dávali mu málo prostoru. co mne ale absolutně znechutilo, je ta zasraná píseň kurvy Lounový!