300: Vzestup říše (2014)

Slabý odvar jedničky. Kde bylo hrdinství krále Leonidase a bojové mistrovství jeho sparťanů zábavné a pochopitelné, tak tady je naprostá neschopnost veliké přesily porazit pár "nádeníků" výsměch. Ale to by se dalo překousnout, ale bohužel je to i nuda. Tolik zpomalovaček jsem snad ještě neviděl. A bohužel pořád na to jedno a samé. Z celého filmu si snad po pár hodinách pamatuji jen líbačku s useklou hlavou :)

LEGO® příběh (2014)

Ač mi bylo divné, jít na toto do kina bez dítěte (když už konečně bude založena půjčovna dětí .)), tak jsem si film maximálně užil. A musím říci, že dospělí se smáli mnohem častěji než děti.

Maj kompjutr (2002)

Tak toto mě hodně pobavilo. Doufal jsem, že mi to pomůže se zbavit své závislosti, ale ono ji to spíše ještě podpořilo :)

Vlk z Wall Street (2013)

No, pokud ponechám stranou morální aspekt, tak jsem z filmu nadšen .) Ani mi nepřišlo, že má skoro tři hodiny, protože ta jízda od začátku do konce mě naprosto pohltila.

Robocop (2014)

Vzhledem k tomu, že si na prvního Robocopa už skoro nevzpomínám, tak jsem v kině neřešil, co je jinak a asi mi uniklo i pár vtípků. Ale i tak jsem se hodně bavil. I když mi tedy hodně vadil hlavní představitel .. nějak mi přišlo, že se k té postavě nehodí nebo co. Jak by řekl klasik ... ty mě sereš, ale zaboha nevím proč :).

12 let v řetězech (2013)

Téma filmu mě osobně nic moc neříká a tak jsem na něj šel víceméně z donucení. Utěšoval jsem se jedině faktem, že když je nominován na oskara, tak to aspoň bude kvalitní kulturní zážitek. Ale bohužel nejsem zastánce dlooooouhých dramatických záběrů do krajiny případně detailů na hrdinův obličej a místo rozjímání o tom, co tím řežisér myslel, jsem raději sbíral spadaný popcorn.

Nymfomanka, část II. (2013)

Jednička mě bavila, dvojka vůbec. Asi to bylo tím, že u jedničky jsem nevěděl co čekat a s radostí jsem objevoval každou novou myšlenku filmu. Bohužel u dvojky nic nového nepřišlo a jen se stále opakovalo to, co jsem už znal z jedničky. Takže největší radost z filmu jsem měl, když se blížil ke konci.

Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

Ke sledování tohoto filmu jsem byl víceméně donucen, ač tedy pana Duška mám hodně rád. A musím říci, že se celé kino úžasně bavilo od začátku do konce - všichni 4 diváci :)). Osobně bych raději viděl divadelní představení, ale i tato "náhražka" zafungovala výborně a DVD si rozhodně také pořídím. Minimálně se na něj mrknu až budu čekat nějakého toho prcka :)

Klub poslední naděje (2013)

Z tohoto filmu jsem byl nadšen. Po dlouhé době jsem viděl něco, co mě zaujalo svou atmosférou. Od McConaughey jsem nečekal takový výkon a je škoda, že většinou se řeší to jak vypadá a ne jak hraje. Navíc pro mě tento film byl vyjímečný i několika prvenstvými: můj první film pořádaný csfd, můj první film v kině Atlas, první film, který jsem viděl z první řady :))

Otec prasátek (2006) (TV film)

Abych se trochu odlišil ... .četl jsem skoro všechny knihy a myslím si, že mám jasnou představu o fungování světa Zeměplochy :), A film se mi hodně líbil .... navíc, když jsem zjistil, že je to televizní produkce, tak o to více. Sice jsem si Alberta představoval jinak (tj. povahově), tak Smrť je skvělý a Časnačaj ještě lepší. A jak už tady někdo psal .. jeho hlas je naprosto úžasný :)