Hotel Kokořín (2021) (seriál)

Musím říci, že mě to hodně bavilo. Zajímavý koncept, škoda že toho "dokumentárního" tam nebylo více. Klidně bych to hodil i na 80:20. Když jsem viděl aktuální hodnocení (29%), tak jsem to málem nepustil. Což by byla škoda.

22. míle (2018)

Strašné ... dokoukal jsem to jen proto, abych mohl smazat z disku.

Liga spravedlnosti (2017)

Šel jsem na to víceméně z povinnosti a byl jsem velice mile překvapen. Ale možná je to tím, že jsem předtím viděl Zashchitniki / Ochránci :-)

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Přesně taková blbost, jakou jsem čekal ... takže za mě spokojenost. Pro mě jasný návrat do dětských let, kdy jsme takové blbiny milovali.

Sherlock - Série 4 (2017) (série) odpad!

Sorry, ale poslední díl mě urážel ve všech směrech. Můj ""geniální" detektiv se chová jako debil .... jeho "všemi státními složkami" hlídaný bratr je je ještě větší jelito atd. Naprosto nechápu ...

Ben Hur (2016)

Sice jsem filmu dal 2hvězdy, ale tím že jsem na něm byl v 4DX, tak mě hodně bavil. Takže film za 2, sál za 5 :)

Správní chlapi (2016)

Sice mi občas hlavní hrdinové připomínali Pata a Mata, ale jinak super. Retro nálada na mě hodně působila.

Kurz negativního myšlení (2006)

Musím se přidat k těm, kdo nechápou, proč je toto označeno jako komedie. Nezasmál jsem se ani jednou a to si myslím, že mám smysl pro humor dost zvrácený. Jinak film je to samozřejmě úžasný.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Začátek a konec dobrý, střed byl hodně slabý a nudný. Měl jsem si nechat nějaký popcorn a bylo by to lepší :)

Jak přežít single (2016)

Jsem v šoku, že toto má jen 59% (aktuálně), čekal jsem minimálně červenou kategorii. Za mě plný počet bodů, hodně mě to bavilo :) Ač tedy mám k přítomným herečkám trochu despekt, tak tady to zvládli na výbornou.