• Krátkometrážní

Osvícení (1980)

To jsem vážně nečekala. Nečekala jsem, že se u toho budu tak bát. A to jsem to viděla za světla! Naštěstí. Všechno bylo skvělé, až na jednu jedinou věc - Jack Nicholson! Ten byl tak neuvěřitelně na zabití, a to už od začátku. Jak by mu mohl někdo svěřit správu hotelu, když se už v kanceláři choval jako vyšinutej magor? Snad nebylo nutné se tak pitvořit už od začátku. Buď to neuměl líp zahrát, nebo mu to přikázal režisér. Kdo ví. Každopádně to byl nejslabší článek celého filmu, i když to byla hlavní role. Alespoň pro mě to tak bylo. Proto nemůžu dát plný počet.

Kdo přežije - Vanuatu (2004) (série)

SPOILER! První série, u které musím srazit jednu hvězdu, a to je co říct, protože Survivor prostě miluju. Začalo to špatně už od té doby, co vyházeli všechny mladý kluky. V podstatě všem holkám jsem fandila, kromě babky a vidlačky, ta mi chováním hrozně připomínala Sue z Bornea. Na ty poslední díly už se nedalo koukat, z finálové trojky mi bylo na blití. Chris si o sobě musel myslet, jakej je to pašák, že vyhrál nad holkama. Hlavně že každýho podrazil bez mrknutí oka. Nejhorší série ne kvůli zpracování, čistě kvůli lidem a vítězům.

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

První půlka byla sice taková slabší, ale druhá stála za to. Moje oblíbená Ivana Chýlková a roztomilej Vojta Kotek, pěkná dvojka :)

Tři barvy: Bílá (1994)

Já vážně nevím, proč je to takový skvost. Modrá se ještě docela dala, ale tohle... Asi nejsem takový filosof, aby mohla ocenit tu nehynoucí lásku a schopnost podřídit jí všechno. Celý to bylo postavený na hlavu.

Rube and Mandy at Coney Island (1903)

To bylo tááák dlouhý. Bohatě by stačil poloviční čas. Horské dráhy mám ráda, tím to bylo zajímavé, ale jinak... A co ten konec? To taky patřilo k zábavě v lunaparku? :D