• Krátkometrážní

Les Chiens savants (1902)

Super pejsci v obleku. Trochu mi to připomíná Šest medvědů s Cibulkou, hlavně ten závěr :)

Muž na Měsíci (1999)

Nakonec dávám 5 *. Nějakého Andyho Kaufmana jsem předtím vůbec neznala, ale po shlédnutí filmu jsem si o něm prostě musela zjistit víc. Film je natočený hodně věrohodně, i podle nalezených videí se skutečným Kaufmanem. Jediné, co mi vadilo, byla Courtney Love, zřejmě na chvíli vymaněná z drogového delíria. Ale plus získal Tony Clifton a ta jeho brada :-)

Kdo přežije - Amazonie (2003) (série)

Konečně! Konečně řada, kde vyhrál někdo, komu jsem to přála. I celkově výborná série.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

Musím říct, že jsem se naprosto královsky pobavila... ne však u pořadu, ale při čtení komentářů. Takhle jsem se opravdu už dlouho nezasmála a musím se všemi souhlasit, že je to naprostá fraška. Co na tom, že ostatní státy nasazují svoje nejlepší sportovce, důležitější je přece být u toho KRÁSNÝ! A třešnička na dortu - slovenská moderátorka! Opravdu netuším, kde jí vyhrabali. Vždycky, když promluví, bych jí nejradši zacpala pusu blátem...

Anička s lískovými oříšky (1993) (TV film)

Přesně nedokážu vyjádřit, jak se mi ta pohádka líbila, ale spíš než pohádka to byl dětský horor, protože ta ovčí maska bylo to nejhorší, co jsem ve svých dětských letech do té doby viděla. Ještě hodně dlouho mě to v noci strašilo.

Souboj Titánů (2010)

Nemůžu si pomoct, ale čekala jsem víc. Worthington jako Perseus mi moc neseděl a vůbec celý děj byl tak nějak pozměněný... Nedá se to srovnávat se starou verzí. Přesto dávám 3* za efekty a za scénu se škorpiony. Ale jak říkám, myslela jsem, že budu z kina odcházet nadšená, nestalo se tak... Dodávám, že jsem film neviděla ve 3D a ani toho nelituju.

Legie (2010)

Tak tenhle film se podle mého opravdu nepovedl. Jediná povedená scéna s krvežíznivou babou byla k vidění už v traileru a samotný film toho nenabídl o moc víc. A ten závěr mi hodně připomínal konec jedničky Terminátora, což je docela troufalost, takhle hanit klasiku.