• Krátkometrážní

Tři muži a nemluvně (1985)

Vzpomínka na stará léta. Ale trošku se ten děj táhne. Americká verze je prostě lepší. I přesto dobrý.

Bílá vrána (2008)

Moc hezké. Ještě jsem neviděla film s Toni Colette, který by se mi nelíbil. A ani tenhle nebyl výjimkou. Děj nebyl nijak náročný, ale o tom to vždycky není. Záleží na tom, jak se to podá. A tady se to podalo velmi dobře. Tohle je přesně ten typ filmů, které se člověku buď hrozně líbí a nebo jim přijde naprosto nudný. Já jsem od toho moc nečekala a byla jsem příjemně překvapená.

Šejk (2009) (TV film) odpad!

Něco tak trapného už jsem dlouho neviděla.....

Juno (2007)

Juno má zkrátka něco do sebe. Ta zápletka, i když je vlastně úplně jednoduchá, je podaná s takovou lehkostí a nadhledem, až mě to překvapilo. Příjemně. A ještě nezapomeňme na hudbu, ta se taky povedla. Prostě povedený film. Jediná věc, která mi na tom vadila, byl dabing právě Juno, podle mě se k ní abslolutně nehodil, ale to je jen můj názor a za to tvůrci holt nemůžou, v originále bych byla absolutně spokojená.

Zabiják bez tváře (2006) odpad!

Když se zamyslím nad tím, jaký absolutně nejhorší film jsem kdy viděla, okamžitě mě napadne TOTO. A čím víc o tom přemýšlím, tím jsem si tím víc jistá. Děs a hrůza to byla. Za to by mi museli zaplatit, abych se na to podívala znova.

Matka a syn (1997) odpad!

Tak nevím... asi jsem naprostý ignorant, ale mně to přišlo úděsné. Zřejmě nedokážu plně pochopit uměleckou hodnotu tohoto díla. Na tohle se znovu podívat - to by mě jedině museli přivázat k židli. Tomu se snad ani nedá říkat film.

Bez domova (2003) (TV film)

Nikdo tenhle film nezná, nikde ho nedávají. Viděla jsem ho už před několika lety a udělal na mě obrovský dojem. A to Thoru Birch nijak zvlášť nemusím, ale tady byla vynikající. Snad je to natočeno i podle skutečného příběhu, i když se tomu dá těžko věřit. Každopádně mě to tehdy dost zasáhlo a doufám, že tento film ještě někdy uvidím.

Kill Bill (2003)

Bez nadsázky můj nejoblíbenější film. Svého času jsem si ho pouštěla každý den. Od té doby, co jsem Kill Billa viděla, vyhledávám filmy s Umou Thurman. Ale na chuť Tarantinovi jsem stejně nepřišla. Tenhle film je výjimka, jinak se mi jeho ostatní filmy ani moc nelíbí. Ale díky bohu za něj, jinak by nevznikl Kill Bill.