Vítejte doma! (2003) (pořad)

Šiblá americká reality-show (?), která (jak jinak) hraje na city, až to bolí, ALE je tu jedno velké ALE:)! Když se chcete odreagovat, trochu si pobrečet a snad i zaskandovat s bandou Američanů - je to Vaše!

Sabotáž (2007) (pořad)

Koukám, že už je to vlastně 4 roky, co pořad začal běžet v tv.. Pro mě to byl naprosto nový šálek kávy, proto 5 bodů.. Bylo to originální, jejich humor mi byl vlastní a navíc škodovky mám ráda:)! Poslední dobou už nemám čas sledovat/změnili za ty poslední 4 roky vysílací čas:D)/trochu originality vyprchalo... Ale stejně naprosto skvělý nadprůměr, vymyká se našim standardům, proto 4*.

Glee (2009) (seriál)

Pro někoho možná přeslazená teenage trapárna, pro mě však naprosto dostačující oddychovka.. Už od první řady náramně sladěný výběr písní, charaktery jsou samozřejmě trochu přespříliš, ale to tomuhle neobvyklému seriálu dodává na další kopě originality - pro mě upoutávající.

Londýnský gangster (2010)

Jak tu už bylo několikrát řečeno, celý film vyzněl jaksi nedotaženě... Padala tu slova typu slátanina, guláš a já nevím, co ještě. Můj pohled na film je takový, že to mělo být celé buď o gangsterské dráze Farrella - samozřejmě dotaženo do zdárného konce, nebo naopak film o tom, jak se napravený gangster snaží ochraňovat křehkou Knightley.. Ale film jako celek mě neodpudil, rozhodně mě nepohoršil, myslím dokonce, že se jedné možná i dvou budoucích projekcí ještě dočká. Jinak závěrečný titulky doplněny skvělou musikou.