Blade (1998)

Kvalitní příběh s velmi dobrou akcí. Finále bylo nejlepší. :)

Vyjednavač (1998)

Musím říci, že jsem bohužel viděl tento film dnes poprvé. Což je dost smutné na to, že toto je již starší film, ale jedno vím jistě, podle hodnocení jaké má tento film jsem čekal mnoho, ale ne tolik co jsem viděl. Tento film není výjmečný ve svých efektech nebo tak, je výjmečný tím jak dva dokonalý herci dokážou z dobrého scénáře udelat film který je podle mě více než dobrý a já bych mu dal tak 90%, a proto davám 5 hvězd.

Divoké vlny (2007)

Zajímavej nápad s natačením v animáku,ale přiliš ohranej příběh. Ale líbilo se mi to :)

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Nic proti Yatesovi,ae prostě kniha je kniha. Myslim si, že nekteré podstatné věci byly vynechané, což mě velice mrzí i když chápu, že do daného časového limitu filmu se neda dat vše. Každopádně až Potter skončí, těším se na Yatesovu další tvorbu. 80% za některé dobrě vystižené momenty.

Fantastický mazel (2008)

Nwm jestli se tomu dá řikat komedie, no mě to přišlo spíše jako taková pohadka pro děti.

Equilibrium (2002)

Myslim si, že nápad to je velmi dobrý,ale zpracování již horsi. Přemyšlel jsem zda by takovahle věc vubec mohla být a usoudil sem, že je to nereálné. Takže 3 hvězdicky za nápad a za hlavního hrdinu. Škoda, že nektere věci tam meli nedomyšlene.

Howlův kráčející hrad (2004)

Velmi krásná Japonská pohádka od mistra v animovaných filmech Miyazaki. Ten film dokáže nadchnout a zahřát u srdce a zaroveň při tom pobavit. Oscar 1 nominace: Animovaný film