Jake Speed (1986)

moc si toho nepamatuju, ale jeden z prvnich peti filmu videnych na VHS

Mamas & Papas (2010)

Zdlouhava nuda na tema, co vsechno muze bejt v zivote spatne. A kdyz se v zivote neco stane, tak to bude samozrejme k horsimu. Jedina zajimava dejova linie ze vsech 4 je ta Bydzovsky, vsichni ostatni se chovaji jak naprosty pitomci a rozhodne jejich osudy nedojimaj.

Bílé písky (1992)

Nic moc. Rourke a Dafoe dobry, scenar hodne zvlastni, prekombinovany. Ve White Sands se odehrava pouze posledni zaber (resp je jich tam vic, ale jen v tom poslednim je neco videt). Videno na TV Nova s CZ dabingem, v originale mohlo byt lepsi...

Iron Man 2 (2010)

vyrazne slabsi nez jednicka. Kdyby tam nebylo Scarlett Johansson a jeji sceny likvidace 10 maniku, je to za 2*

Miami Vice - Brother's Keeper (1984) (epizoda)

Pilotni dvojdil k serialu. Ze zacatku to vypada jako strasna hovadina, sceny z NY jsou natoceny priserne, jak Don Johnson tak Philip Michael Thomas neskutecne prehravaj. Nicmene se to zlepsi, nebo si mozna jeden zvykne na ty pastelovy barvy. Nadherna scena nocni jizdy sportakem za doprovodu hudby In The Air Tonight od Collinse - na to by se dalo koukat snad hodinu. Strasne mi to pripominalo GTA:Vice City na PS2, coz byl v obracenym gardu asi ucel. Rozhodne budu koukat dal

Dr. House (2004) (seriál)

Season 1-2 5* Season 3-4 4* Season 5 5* - hlavne kvuli zaverecnym schizo dilum

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Zase zadna slava, ale libilo se mi to vic nez prvni dil, zejmena mamutka se ztratou identity.

The Work of Director Anton Corbijn (2005) (video kompilace)

Vizualne zajimave, nicmene obcas trosku nudne. Je tam par nadhernejch veci, jako One od U2, Heart Shaped Box od Nirvany, Atmosphere od Joy Division a vsecko od DM (proc ale chybi to nejlepsi - In Your Room???). Z temer jakyhokoli videa by se dali udelat krasny fotky, ale skoro nic nema pribeh, je to jen pocitovka. Na druhou stranu, pokud je jeden do ty urcity hudby zazranej, tak ho to urcite oslovi. Klasickym pripadem je Enjoy the Silence, kde vlastne o nic nejde (kral chodi s lehatkem - WTF?), ale aspon u me to neco vyvolava.

Tarzan a jeho družka (1934)

Druhy Tarzan s Johnnym Weissmullerem. Byvaly pritel/snoubenec Jane si privede partaka a opet patraji po miste, kam chodi sloni zemrit, aby odnesli veskerou slonovinu. Tarzan se na platne objevi po 30 minutach a dalsich 30 minut jen zachranuje Jane pred nosorozci/krokodyli/lvi. Je neuveritelny (na dnesni dobu), jak se tam jedna s domorodci - nechces jit dal, tu mas kulku do hlavy (Bic by stacil - Hm, asi jo), (O kolik muzu jsme dneska prisli - O osm - Blby, pocitali jsme s deseti na celej trek). Zaverecna lvi zranice je skvela :) Maureen plave radoby naha ;-) (EDIT - tak pry naha je, ale neni to Maureen. Toceno jeste pred schvalenim Haysova kodexu)