Zombieland (2009)

Je dobře, že to trvalo jen tak krátkou dobu, protože to bylo celkem o ničem. Ale ten roztřískaný obchod nebo "přestřelka" kvůli čokoládové tyčince tomu dodají šťávu. Jako takhle na ten film hned zapomenete, nezůstane vám v hlavě ani hodinu, ale byla to zábavná zajímavá podívaná. Nebýt Woodyho byla by to pro mě velká nuda. 70%

Americké psycho (2000)

Ty vole! Nářez. Takovýhle týpky mám úplně nejvíc rád. Je bohatý, pohledný, mladý atd. sem tam někoho sejme a nic si z toho nedělá. Naopak u toho ještě vtipkuje, aby to mělo šťávu nebo po tom zapálí doutník. Prostě přesně ten typ borce, kterého totálně žeru. A pak jak už se přestane ovládat a začně střílet na každého koho potká. Neváhá a hned to oznámí svému právníkovi. A stejně mu to projde. Celý Joker (jeho budoucí protivník). Prostě skvělé. Christian Bale to zahrál úplně skvěle, že jsem se při vraždě Allena (Leto) musel začít smát, když to navíc doprovázela ta stylová píseň Hip to be square. Woooow!!! 85%

Let Fénixe (2004)

Úplně nesnáším ty trapné chvilky, když nějaký boss řekne "deme do toho ne?" a teď musí každý člen zvlášť říct ano, já taky. Proboha........Mno, trošku tam potěšil dr.House a jako jediný normální se tam choval Ribisi. Jinak dobrá hudba. 50%

Casanova (2005)

Film má dost dobré tempo, hlavně prvních 10 minut a pak karneval ke konci. Nebyly tam žádné vtipy roku, bylo tam více mírně nadprůměrně vtipných okamžiků. Když se něco takového přidá do normálního filmu, tak to ten film hned oživí a divák co ho to nebaví hned zbystří. Navíc parádní prostředí, kde je vám film hned bližší. Ledger se do role fakt skvěle hodil a Irons byl tež srandovní. 80%

Válka a. s. (2008)

Dějově trošku zamotané a druhá polovička filmu už byla celkem nudná. Na druhou stranu byla zde dost dobrá hudba, která dodávala scénám šťávu a výborný John Cusack. Když sledujete něco jako "Přátele", tak vám najednou všechny ostatní vtípky v jiných filmech přijdou ohrané a dost slabé, ale kdybych tohle viděl dřív asi bych se dost zasmál (ale to vlastně těžko když je to 2008)...60%

1 proti 100 (2006) (pořad)

Nic moc. Milionář s Čechem je o dost lepší. 30%

Chřestýši útočí (1976) odpad!

Už jen ten samotný název proboha. Chřeštýši útočí, piraně útočí, hadi útočí nebo země v ohrožení apod. Už ten samotný název je trapas. Někdy je to sice jen blbý český překlad, nevim proč prostě ne jen chřestýši. No každopádně třeba to měli promyšlený a chtěli nás tím názvem úmyslně odpudit.

Podfu(c)k (2000)

Stylová jízda se skvělým hudebním doprovodem, během které se ani na chvilku nebudete nudit. Podle mě o dost lepší než Sbal prachy a vypadni, asi to bude tím, že tady jsou známější tváře a hlavně díky Frankymu, kterého jsem si z filmu oblíbil nejvíc, "Jsem v jednom kole Dougu" říkám furt :D. Brad je hustej jako vždycky a Statham jako týpek bez smyslu pro humor jako vždy. Prostě drsná jízda, ve které to někdo schytá, někdo bude rád když z toho vyvázne živej a někdo z toho vytříská velký prachy. A i když film netrvá nijak zvlášť dlouho, tak na konci se vám bude zdát, že při všem co se tam stalo to trvalo minimálně přes dvě hoďky a přitom vám to díky skvělému scénáři odsejpá dost rychle. 90%

Paranormal Activity (2007) odpad!

Paranormal aktivity aneb "země, kde se zastavil čas", jak by řekl Mike z "Přátel". Prostě jsem to nemohl ani dokoukat a to je to tak krátké...Z toho třepání tou kamerou mi už bylo po deseti minutách špatně. No prostě nuda a naprosto nesympatičtí "hrdinové". 10%