Lvi a hyeny: Věční nepřátelé (1994)

Jelikož jsem to nikde nemohl sehnat (ani na internetu ke shlédnutí nebo stažení, ani ve videopůjčovnách, prostě nikde), tak jsem si to objednal v DVDsvětu za 3 kila a jako fanda do lvů jsem byl nadšen! Skvělý pohled na život dvou navěky znepřátelených ras. Skvělé záběry na normální život, ale hlavně na krvavé a často smutné souboje. No a kdyby někdo nebyl spokojen, tak monumentální závěr naprosto změní jeho názor. Téměř bez chyby!!! 99%

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003) odpad!

První dost povedený díl byl založený na pohodovém příběhu a slušných vtipech. Tohle je založeno na xichtech těch dvou, na nesmyslném ději (vlastně oni jen sháněli lemply do zvláštní třídy a pak se jakože flákali). Neviděl jsem to úplně celé protože to nešlo vydržet jaká to byla nuda! Viděl jsem asi 45 minut ze začátku a pak posledních 5 minut....za celou dobu jsem zaregistroval jen jeden průměrně dobrý vtípek: "nic není tak americké, jako když se flákáš a projde ti to". 15%

Čelisti: Pomsta (1987) odpad!

A furt do kola omg!!! Jó žraločí zuby vypadaj nebezpečně jasně, ale ten film nemá děj, je to furt o jednom a tom samém. 10%

Štvanice (1995)

Když jsem to viděl poprvé (asi v 14-15 letech) tak se mi to dost líbilo, jelikož mám rád japonskou kulturu i všechno kolem samurajů i ninjů. Lambera jsem si ve filmu nijak neoblíbil, ale za to ty dva borce, kteří se pak rozsekají v závěrečné bitvě v noci při dešti. Byl to pohodový film na večer. 60%

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Jako žánr bych to označil spíš Soutěžní / Komedie. Protože sledovat ty lidi je fakt sranda. Jak někdo může jít do soutěže bez toho aniž by ji vůbec znal nebo vidě v televizi fakt nepochopím. Hodněkrát tam chodí tupci co ani neví že musí propojit tři strany. Prostě já se na to občas podívám s tím cílem se u toho fast zařechtat :D 50%

Malý indián ve městě (1994)

To bylo hrozný ... hrozně trapný ... možná proto natočili novou verzi toho s názvem Z džungle do džungle, která je teda rozhodně lepší. Herci v ní aspoň hrají a ten indián nevypadá tak hrozně. 40%

Komando (1985)

Děj by vymyslel i puberťák za 10 minut. Neznám film, ve kterém by se záporáci trapně chvástali víc než tihle. Ale od chvíle, kdy Matrix "vystoupil" z letadla mě to nějak bavilo sledovat co udělá. A pak jak se nastrojil na velké finále...wooow!! Jeden z mála filmů, kdy jsem si přál, aby to klaďas těm trapákům záporákům natřel jak nejlíp to jde. Prostě typický akčňák při popkornu! 70%

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

„Do prdele, já jsem ho střelil do xichtu!" XD Konverzace mezi Vincentem a Julesem je geniálně zábavná. Ty hlášky fakt supr (tím bych chtěl i pochválit výborný český dabing, zejména tedy Trávníček a Hruška). A jejich odchod na konci z restaurace jako sehraná dvojka s doprovodem stylové hudby nemá chybu. Pulp Fiction krásně a vtipně (takže se nenudíte, i když to zrovna není váš oblíbený žánr) vystihuje, jak asi vypadá život lidí, co se zrovna neřídí zákonem. A když to berete v klidu a s nedhledem jako Vincent, a zapíjíte to nějakým "chutným nápojem" :D, tak je to paráda. Butchův příběh a Uma Thurman mi přišli zajímaví na první shlédnutí, ale nijak zvlášť se mě jejich povídky nedotkly. Ale za to John Travolta (kterého jsem do té doby než jsem uzřel tohle, moc nemusel) ve své životní roli, kterou zahrál tak skvěle, že se stal mou nejoblíbenější postavou z Pulp Fiction. Jeho parťák v podání Samuela L. Jacksona je asi stejně tak dobrej, možná rovněž jeho nejlepší role vůbec (jeho rozhovor s Brettem, nebo spíš monolog byl úžasnej). Ostatní ušli, ale jak říkám, mě se to líbilo skoro "jen" kvůli té dvojici. 90%

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Vlez si do lahve! :D ....to mě vždycky dostane. U tohohle filmu se vždycky fast nasměju. Všichni tam jsou skvělí, až na souseda Todda a toho čokla. Ti mi tam vadily. Ale řikam, jinak se vůbec nenudíte, nejsou tam skoro žádné zdlouhavé nudné mislostné scény. Prostě dobrá sranda, když nevíte co dělat. 70%

Kája a Zabi (2007) (TV film) odpad!

Ježišmarja ... tak za prvé, komedie???? Co že?!?! Dyť tam nebyl ani jeden vtip Možná jeden pokus o tupý vtip. A kdo vymyslel ten tupý námět. To mělo jako odradit děti od her?! Proboha takovým trapným způsobem, s takovou by to ty děska hráli ještě víc. Znáte ten pocit, když sledujete pana Beana a musíte se prostě stydět za něj :D ... no tak tady zažívám to samé až na to že se u toho nesměju. Kdyby bylo TOP 5 nejhorších filmů co jsem kdy viděl tak tohle by bylo na jednom z míst. Naprosto nesmyslné a tupé. Možná jako školní projekt na základce by to uspělo ale jako normální film....s takovou za chvíli začnou točit filmy i puberťáci za rozpočet pět stovek. 5%