Dům plný strachu (1985)

Další nezapomenutelný film mého dětství v nudných 80 letech. Bezesporu nejděsivější film mého života. Jasně, všichni píší o rychle rostoucích vlasech, ale NA CO TO KURVA KOUKAL v tom baráku? Už si nepamatuji jak to dopadlo, do dnes bych to rád věděl. 100% 5*****

Čáryfuk (1970) (seriál)

Tohle je legendární pohádka mých dětských let. Ani jsem nevěděl, že je to tak starý... Tačůd a Čáryfuk jsou dodnes legendy! :-) 95% - 5*****

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Jedna z nejlepších zahraničních pohádek co jsem kdy viděl. Jako kluka mě to celkem děsilo a těšil jsem na každé vánoce, protože to často dávali. 90% - 5*****

Valkýra (2008)

Dokoukal jsem Valkýru před pár minutami. Čekal jsem zdlouhavé politické kličkování, přibarvení děje ve prospěch diváka, který by nečekal určité zvraty. Takový další, klasický Hollywoodský válečně politický thriler. Ale viděl přesně pravý opak. Valkýra má skvělé tempo, ani jednou jsem se nenudil, atmosféru tak napínavou, že divákovi dáva tušit, jaké stavy tehdy prožívali členové spiknutí. Ve filmu jsem nenašel ani jednu slabinu a tak hodnotím (překvapivě pro mě) velmi vysoko. 90% - 5*****

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Kdo tehdy nesledoval Želvy nindža a nevylepoval si jejich samolepky do koupeného časopisu jako by ani nebyl... :-) 90% - 5*****

Gran Torino (2008)

Když jsem včera dokoukal Gran Torino, tak jsem váhal mezi 4 a 5 hvězdičkami. Říkal jsem si, do zítra se to ve mě uleží a nebudu to řešit. A tak se i stalo - nemohu najít nějaké chyby ve filmu, špatné her. výkony, scénář, kameru,nic. Nejlepší Eastwoodův film! 90% a 5*****

Nová cestománie (2005) (seriál)

Nová (Novácká) Cestománie naztratil nic ze svých předností. Je to pořád špička v cestopisných pořadech vůbec! Vladyka se Štěpánovou k tomu nerozlučně patří. 95% - 5*****