Beowulf (2007)

Tímto směrem se kinematografie určitě nebude vydávat. A to je sakra dobře. Jak mají vypadat animované hrané postavy nám předvedl Cameron v Avatarovi. Tohle je o několik levelů slabší. 45% - 2**

Ber nebo neber (2007) (pořad)

Koncept výbornej. Začátek slibnej. Závěr tadiční. Tudíž stažení z obrazovek. TV Prima příliš tah s Pavlem Zunou nevyšel. Ale co, alespoň to zkusili... 40% - 2**

Bestiář (2007)

Je Karel Roden skutečně nejlepší Český herec? Já si to přestávám myslet, protože ty hrůzy ve kterých v poslední době hrajem jsou úděsný! Charizma má velký, ale to nestačí - ON musí hrát!!! 20% - 1*

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Co napsat o tomhle neskutečně sledovaném braku?! Asi takhle, po revoluci to sledoval každý v rozmezí věku od 6 do 20 let! Já byl mezi nimi... Dnes už bych asi nesnesl ani jednu epizodu! 35% - 2**

Bez dcerky neodejdu (1991)

Blízký východ je pro mě velmi přitažlivý a každý snímek, dokument či seriál z této části planety je pro mě předem nadhodnocený. Konfrontace západní a východní (Arabské) kultury je zde solidně vykreslena. Bohužel pro většinu muslimů, je slovní spojení - ALLAHU AKBAR - nevyvratitelný argument k řízení sebe sama Koránem. 60% - 3***

Běžící muž (1987)

Jeden z nejhorších filmů slavného Arnieho. Stupidní hra, kterou lidi nevymyslí ani za 20 000 let. Kdo na to má čumět?! Hrůza a běs. 30% - 2**

Big Brother (2005) (pořad)

Slaší Brother Primáckých VyVolených. Nova dokázala zaujmout pouze nočním sexem v domě Big Brothera. 30% - 2**

Big Lebowski (1998)

Nevím jak ostatní, ale já na tenhle film musím mít náladu. Bridges a Goodman jsou famózní a povedl se i Český dabing... 80% - 4****

Bílé peklo (2001)

Skvělej film o nezdolné lidské touze po svobodě a vlastní rodině. Procenta nahoru žene i fakt, že je to podle skutečné události. V krásné (kruté) sibiřské přírodě, v zemi nekonečného ledu i na jihu ve městě Čita si hlavní hrdina užil své. Pomohl mu jeho pes i několik náhodných lidí, někdy musel zabít i řidiče kamionu a "obětovat" svého věrného psího přítele na cestě přes Asii, z Gulagu až kamsi do Íránu. Scéna na konci filmu, kdy jde přes most, je naprosto skvělá... 85% - 4****

Bingo (1994) (pořad)

Tohle byl ve své době fenomén. Stejně jako Jan Rosák. Pamatuji si, jak jsme to sledovali s celou rodinou.