Osudová sázka (1998)

Tenhle film mě naprosto dostal!!! Vincent Gallo předvádí neskutečnou hereckou jízdu. Ostatní se jen vezou s ním. Hlášky typu - "... obejmi mne, nesahej na mne!!! " "... nekoukej na mne, když čůrám... ", výborná režie a výše zmiňovaný výkon hlavního protagonisty, dávají dohromady jasný výsledek - 95% - 5*****

Ošklivka Betty (2000) (seriál)

Jóóó, občas u toho byla prdel a hlavně tam byli pěkný latino kočky! 35% - 2**

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

Téměř dvacet let trvalo, než u nás vznikl pořad této úrovně. Pan Moravec je neskutečně pohotový a inteligentní moderátor. 75% - 4****

Otčím (1987)

Seriálový John Locke v roli narušeného "tatínka"? Šílená nuda. 30% - 2**

Otesánek (2000)

Švankmajer je originální režisér a jeho rukopis je i zde opět znovu hodně čitelný. Ale já jsem byl rád, že jsem to dokoukal. Nuda. 35% - 2**

Otevři oči (1997)

Skvěle natočený snímek s velmi neobvyklým příběhem. 75% - 4****

Pád (2006)

Vizuální skvost! Nádherné lokace a záběry mě zahřáli víc, než citově plochý příběh. 75% - 4****

Pád do tmy (2005)

Pro mne příjemné překvapení! Po úvodním seznámením s děvčaty, se film pomalu rozjíždí a má stále více a více hutnou atmosféru. Některé scény z podzemí jsou hodně brutální a je ve filmu i pár "lekaček". Pro milovníky hororu to musí být lahůdka, pro mne je to jeden z nejoblíbenějších a nejlepších filmů tohoto žánru vůbec! 85% - 4****

Pach krve (2003)

Po dlouhých letech bez řádného hororu konečně změna. Hodně drsný horor z lesního prostředí, kde tlupa znetvořených bratříčků žije a vládne pevnou rukou. Mimochodem Eliza Dushku je fakt kočičanda. 75% - 4****