Taz-mánie (1991) (seriál)

Čistě z nostalgie. 75% - 4****

Telebazar (2003) (pořad)

Na Izerovo komické dovednosti velká nuda! 30% - 2**

Telefonní budka (2002)

Joel Schumacher umí natočit podstatně lepší filmy. Stejně jako podstatně lépe umí zahrát i C. Farrell. Není to špatný film, ale za celou dobu ve mě nevydoloval jedinou emoci. Body získává originálním scénářem. 55% - 3***

Tele Tele (2000) (pořad)

Začátek byl velmi slibný a musím přiznat, že jsem se hodně bavil. Ale potom začli autorům zřejmě docházet nápady a kvalita (zábava) šla rapidně dolů. Kopečkovic debilní rodina, Teleblbies jen dokonali dílo zkázy. 30% - 2**

Teletubbies (1997) (seriál)

Pro malé děti je to modla...

Televarieté (1970) (pořad)

Tohle mě nebavilo už za totáče a tak mě to nenadchne ani dnes. Dvořák s Bohdalovou mi nejsou příliš symptatičtí a jejich humor mi přišel naučený, nucený a nepřirozený ... 30% - 2**

Televizní noviny (1994) (pořad)

Je komické, jak zde každý nadává na "Novácké" zprávy... :-D Já taky nemusím drtivou většinu pořadů na Nově, ale od 19:30 do 20:05 koukám vždy na Novu. Pak když se s někým bavím, tak každý říká, že koukal na Zprávy na Nově... Jen kritizujte. Že jen říkají špatné události??? Kdo dnes říká ve zpravodajství ty příjemné??? Na ČT,Primě??? Nenechte se vysmát... Za "komančů" se říkali jen ty "pozitivní" a tuplem jsme věděli prd!!!

Téměř dokonalý zločin (2000)

Hmm, krásná a skvěle hrajíci Cate Blanchett + famózní Giovanni Ribisi. Ostatní mě nechalo naprosto chladným. Lehký nadprůměr. 65% - 3***

Temný anděl (1990)

Na začátku "devadesátých" tohle byl obrovský kult. Každé smrádě, které to vidělo, pak hláškovalo "já přicházím v míru" na každým kroku. Dnes, když jsem to po dlouhé době viděl, jsem si jen tak povzdychnul a dokoukal to čistě z nostalgie. Už je to velká slabota. 35% - 2**

Temný rytíř (2008)

Strhující tempo, originální nápady, brilantní režie a famózní Heath Ledger, který zastínil i Christiana Balea. 85% - 4****