Babovřesky (2013) odpad!

Slunce seno,kameňák,babovřesky....

Kameňák (2003) odpad!

Kameňák....v žebříčku ubohosti jednoznačně na prvním místě.

Skyfall (2012)

Nový Bond je jiný. Což už ostatně naznačil Daniel Craig v Casino Royale. Při dnešním sledování filmu Skyfall mi došlo,že už to není ten patetický Bond, ale zcela nový Bond-dravý a přímočarý,jiný. Tak jako firma Jaguar musela změnit design,tak i Bond změnil design a Je to Bond pro 21.století. Tleskám a držím palce.

Red (2010)

Komorní,ale luxusní. Úchvatná záležitost,vřele doporučuji. Váhal jsem nad 5*,ale mám své idoly :o)))

Počátek (2010)

Nápad dobrý až převratný,srovnání s Matrixem není k zahození. Film je zbytečně dlouhý, akční sněhovou scénu bych redukoval až vypustil.

A-Team: Poslední mise (2010)

Jedním slovem AKCE. Hvězdné obsazení / starý jedi Liam Neeson/, rychlý spád a nadsázka/padající tank/. Fantazie.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Opět dětský film pro dospěláky,akční,zábavné a plné hlášek a narážek

Alenka v říši divů (2010)

úžasná atmosféra, fantaskní animace,I love Phillip Morris/vlastně Tim Buton/ :o)))))

Van Helsing (2004)

Krásná řežba od začátku až do konce. Lze vidět víckrát,což u tohoto typu filmů je vzácnost. Poté co jsem viděl film Salomon Kane, ihned jsem Helsingovi přidal bod.

Solomon Kane (2009)

Nechápu,čím si film tak získal ostatní hodnotitele. Je to plagiát Van Helsinga,hlavní hrdina se tváří jako jednovaječné dvojče Jackmana, duchy co vylézají ze zrcadel už jsem někde viděl a závěrečná příšera jako by vypadla z oka borcovi jménem Balrog :o) Děj je roztahaný a prokletá duše časem unavuje :(