Naléhavý případ (2010)

Když jsem si zapnul TV, zahlédnul začátek tohodle filmu a uviděl jsem hlavního "hrdinu", chtělo se mi přepnout. Nakonec to ale zdaleka nebylo tak hrozné, jak jsem čekal. Jasně, je to dost tupé, ale docela to utíká a vlastně ani nemá čas nudit.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Jako odpočinkový seriál by to nebylo špatné, kdyby hlavní hrdinka nevypadala z profilu jako slepice, co furt natahuje krk, protože jí dali vysoko krmítko. Nemůžu si pomoct, ale jak já tu bábu už od malička nesnášel...

Vlčí jáma (1957)

Při sledování filmu mě napadala pořád dokola jenom jedna věc: Kdy už ta bába sakra chcípne??!! Paní Šejbalová byla opravdu výborná.

RRRrrrr !!! (2004)

Když to je těžký. Archeolog nebo aspoň trochu cáklej historik se bude smát. Ostatní populace bude asi nevěřícně kroutit hlavou a nebo tohle dílko rovnou hanět. Věřte mi ale, že jsem na škole měl tu čest vidět bandu opilejch archeologů, co tímhle filmem celej večer žili, milovali ho a dusili se u něj smíchy. Nicméně já, ač taky archeolog(nedostudovanej, ale vem to čert) jsem se sice smál, ale výbuchy smíchu ve mně tenhle film nikdy nevyvolával. Takže soráč, moji bývalí kolegové a kamarádi, ale...

Koření (2005) (pořad)

Levnější kopie srovnatelných pořadů ostatních dvou velkých televizí. U mě ale tenhle pořad totálně sráží moderátorky. Zvlášť jedna. Sakra to jsem si všimnul jenom já, že ta bruneta si šlape na jazyk?!

Růžový panter (2006)

Nemůžu si pomoct, ale scénu s vyslovováním slova hamburger, považuju jako jednu z nejtrapnějších v dějinách komediálních filmů. Víc asi nemám, co bych k tomuhle filmu napsal. Snad jen, že jsem byl součástí komparzu na Teplickém fotbalovém stadionu, ale ať jsem koukal, jak jsem koukal, nikde jsem se tam nenašel. :-)

Machete (2010)

Škoda jen, na můj vkus, přepálenýho a přitom totálně sterilního finále...

Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých (2011) (seriál)

Jedná se spíš o pozvánku pro turisty, než o přínosný dokument k tématu. Já ale na škole absolvoval přednášky doc. Durdíka a s jeho knihou o hradech jsem vyrůstal, takže je tenhle dokument přesně pro mě. Škoda jen, že neobsahuje více počítačových rekonstrukcí původních podob hradních objektů.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Udělat film ke kultovnímu seriálu, to chce asi sakra odvahu. Na mě ale tenhle snímek fungoval dokonale. Vtipy a odkazy je napěchovaný po okraj a rozhodně to nejsou žádné čtyři díly slepené na potřebnou délku. Škoda toho trochu zbytečně natahovaného konce, ale jinak jsem se parádně bavil a u opakovaných projekcích se vlastně bavím pořád.

Tuhle komedii jsem viděl poprvé v roce 2007 a celou dobu jejího trvání jsem se smál jako blázen. Od té doby jsem jí viděl ještě několikrát a můžu říct jenom tolik: Tohle "dílo" můžete buď považovat za geniální satiru a nebo za totálně zbytečnou a vulgární hloupost. Já patřím do první skupiny.