Pan Nikdo (2009)

Miluju soundtrack tohoto filmu :). Skvělá vizuální stránka a výborný scénář. Od Jareda jsem čekal víc (v Requiem for a drem byl o třídu lepší).

Bill Gates - Jak šprt změnil svět (2007) (TV film)

Bill Gates je významný průkopník, ale jak jsem předpokládal, byl velmi nepoctivý. Přes 10 let jsem využíval Microsoft - nyní jsem hrdý uživatel Apple a k Mircosoftu (potažmo Windowsu) bych se nikdy nechtěl vrátit. Není nic lepšího, než iOS. :)

Jeden musí z kola ven (2011)

Film s dobrým zajímavým námětem. Velmi mě ale mrzí, že jsem si film nemohl pořádně úžít - pořád jsem měl pocit, že se děj nejak vleče, všechny záběry se mi zdály zbytečně protahované (i když se v nich nic neděje) - kvůli tomu jsem se i těšil, až skončí. Velká škoda.

The Ledge (2011)

Ou, tak tohle mě dostalo :). Nikdy v životě se mi nestalo, že bych se naprosto vžil do postavy z filmu - zde se mi to stalo .. uvědomil jsem si, že mám naprosto stejné myšlenky a názory, které prezentuje Gavin ohledně víry v Boha - stejné nepřátelské.

Black Books (2000) (seriál)

Pro milovníky typického britského humoru jsou Black Books ideálním seriálem a hned si ho zamiluje :). Po Červeném trpaslíkovi, IT Crowd nebo Jak nežít svůj život jsem opět narazil na seriál, jehož druh humoru tak miluju.

Top Gear (1978) (pořad)

Orangutan, Křeček a Cpt. Šnek je nejvtipnější trojice moderátorů, co znám. A škarodlídi, kteří pořád tvrdí, jak jsou záběry domluvené a nahrané se můžou vycpat. No a co, že je to domluvené? Na vtipu scény to vůbec neubírá :). TOP GEAR je geniální.

Top Gear: The Great African Adventure (2013) (pořad)

Klasika Top Gearu :). Viděl jsem všechny díly pořadu, všechny speciály a můžu se na ně dívat pořád dokola :). Výzva najít pramen Nilu byla zajímavá.

Flogging Molly: Float (2009) (hudební videoklip)

Jako fanoušek jsem samozřejmě byl na koncertě a byl to super zážitěk - píseň Float je geniální :). Basák Nathen Maxwell má obrovské charisma. Klip je velmi dobře animačně propracovaný.

Šílený rande (2003)

Nemám slov. Naprostá kravina s ohizdnou hudbou. Nemůžu radši ani hodnotit - odpad! je lepší. Trapné pokusy o vtip ala Bláznivá střela. Ashton Kutcher je snad nejhorší herec současnosti.

Magazín Ligy mistrů (2002) (pořad)

Jako fanoušek fotbalu si přece nemůžu nechat ujít zápasy jak Ligy mystrů, tak i Evropské ligy. Jelikož se většinou vysílá pouze 1 z mnoha zápasů téhož dne, velmi rád podívám na sestřihy ostatních zápasů :).